Odczytywacz wodomierzy

Miejsce pracy: Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: odczyty wodomierzy u odbiorców wody, wydruk faktur, dostarczanie umów i upomnień, sprawdzanie plomb na wodomierzach, dokonywanie rozliczeń z odczytów, obsługa klienta; wykształcenie średnie, prawo ja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.07.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, ekonomiczne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomo
        Osoba do kontaktu: Jolanta Azjan-Walczak
        Numer telefonu: 52-3849278
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, skierowanie
        Rejestratorka medyczna Oferta stanowi realizację zobowiązania pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu. W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
        StPr/19/1116
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        opieka nad dziećmi do 3 r.ż, czynności higieniczno opiekuńcze, karmienie dzieci, wychodzenie na plac zabaw, porządkowanie sal, pomieszceń żłobka
        StPr/19/1121
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        wykształcenie wyższe-kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, wymiar czasu pracy -1 godz. lekcyjna, wynagrodzenie -zgodnie ze stopniem awansu zawodowego i wykształcenia
        StPr/19/1100
        wynagrodzenie od od 1 PLN

        wykształcenie wyższe-kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, wymiar czasu pracy -8 godz. lekcyjnych, wynagrodzenie -zgodnie ze stopniem awansu zawodowego i wykształcenia
        StPr/19/1101

        wykształcenie wyższe-kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, wymiar czasu pracy -6 godz. lekcyjnych, wynagrodzenie -zgodnie ze stopniem awansu zawodowego i wykształcenia
        StPr/19/1102

        Fryzjerka
        StPr/19/1087

        produkacja schodów, przygotowanie materiału drzewnego, wykonywanie elementów składowych schodów, montaz schodów
        StPr/19/1045

        obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej wykładanie towaru utrzymywanie czystości w miesjcu pracy
        StPr/19/1037

        czynności porządkowe w pomieszczenia motelu i jego otoczeniu pielęgnacja roślin drobne remonty i naprawy
        StPr/19/1041

        Pomoc przy układnaiu instaclacji sanitarnych, miejsce wykonywania pracy Szubin i teren gminy Białe Błota.
        StPr/19/0960
        wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN