Brukarz

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 12/4, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomocnik brukarza, układanie kostki; praca w delegacji: Szczecin, Świnoujście, Goleniów; doświadczenie w pracy na budowie, mile widziane uprawnienia na maszyny budowlane, umiejętność pracy w zespole
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 07.10.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania dodatkowe
    Zawód:
    • Brukarz
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Ew-Trans Ewa Paszkiewicz
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Tadeusza Kościuszki 12/4, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomors
      Osoba do kontaktu: Ewa Paszkiewicz
      Numer telefonu: 669 949 921
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Cv
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: 06.10.2020 - 30.10.2020, Godziny : 08.00- 14.00
      znajomość rysunku technicznego
      StPr/20/0937
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      pielęgnacja roślin, koszenie traw, prace porządkowe na powietrzu Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
      StPr/20/0925

      prowadzenie rekrutacji cudzoziemców, prowadzenie korespondencji, prowadzenie dokumentacji w języku obcym (język rozyjski i język ukraiński-znajomość języków w stopniu zaawansowanym), organizowanie spotkań; wykształcenie średnie ogólnokształcące; umowa zlecenie; 40 godzin tygodniowo
      StPr/20/0927

      zgodnie z zawodem i specjalnością
      StPr/20/0928
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Magazynier-obsługa wózka widłowego, mile widziane doświadczenie, obsługa komputera; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20
      StPr/20/0907
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      pomocnik brukarza, układanie kostki; praca w delegacji: Szczecin, Świnoujście, Goleniów; doświadczenie w pracy na budowie, mile widziane uprawnienia na maszyny budowlane, umiejętność pracy w zespole
      StPr/20/0903
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalnie ścieków Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
      StPr/20/0786

      Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalnie ścieków
      StPr/20/0638