Magazynier

Miejsce pracy: Sportowa 6/B, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Magazynier-obsługa wózka widłowego, mile widziane doświadczenie, obsługa komputera; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.10.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
    Uprawnienia:
    • obsługa wózków widłowych
    • Obsługa komputera
      Wymagania dodatkowe
      Zawód:
      • Magazynier
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: MOTO BUDREX spółka z o.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Grunwaldzka 291, 85-438 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Kamila Szpek
        Numer telefonu: 602 130 482
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 07.10.2020 - 30.11.2020, Godziny : 8.00- 14.00
        znajomość rysunku technicznego
        StPr/20/0937
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        pielęgnacja roślin, koszenie traw, prace porządkowe na powietrzu Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
        StPr/20/0925

        prowadzenie rekrutacji cudzoziemców, prowadzenie korespondencji, prowadzenie dokumentacji w języku obcym (język rozyjski i język ukraiński-znajomość języków w stopniu zaawansowanym), organizowanie spotkań; wykształcenie średnie ogólnokształcące; umowa zlecenie; 40 godzin tygodniowo
        StPr/20/0927

        zgodnie z zawodem i specjalnością
        StPr/20/0928
        wynagrodzenie od od 3 300 PLN

        Magazynier-obsługa wózka widłowego, mile widziane doświadczenie, obsługa komputera; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20
        StPr/20/0907
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

        pomocnik brukarza, układanie kostki; praca w delegacji: Szczecin, Świnoujście, Goleniów; doświadczenie w pracy na budowie, mile widziane uprawnienia na maszyny budowlane, umiejętność pracy w zespole
        StPr/20/0903
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalnie ścieków Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
        StPr/20/0786

        Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalnie ścieków
        StPr/20/0638