Główny księgowy

Miejsce pracy: Kcyńska NO 25, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: rachunkowość, gospodarka finansowa, bilans; wykształcenie średnie ekonomiczne -preferowane wyższe, doświadczenie 5 lat w tym 2 na samodzielnym stanowisku, dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.07.2021
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Zawód:
    • Główny księgowy (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 10)
      Uprawnienia:
      • samodzielny księgowy-bilansista
      • Dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
          Pracodawca: KOMUNALNE PRZEDSIĘBIORSTWO WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Powstańców Wlkp 76, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Elżbieta Paczesny
          Numer telefonu: 52-391 03 56
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 29.04.2021 - 29.05.2021, Godziny : 8.00- 14.00
          praca od godz. 06.00; montaż rowerów i prace magazynowe
          StPr/21/0421
          wynagrodzenie od od 18,3 PLN

          archiwizacja dokumentów, wprowadzanie dokumentów do programów księgowych, przygotowanie dokumentów, sprawdzanie rejestrów sprzedaży i zakupu, sporządzanie rejestru JPK, sporządzanie deklaracji JPKVAT, rozliczanie PIT-ów
          StPr/21/0412
          wynagrodzenie od od 1 400 PLN

          wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych, wykonywanie usług fryzjerskich, strzyżenie, modelowanie, koloryzacja Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
          StPr/21/0414
          wynagrodzenie od 1 440 PLN

          Obsługa urządzeń oczyszczalni; wymagane wykształcenie minimum zawodowe techniczne, uprawnienia SEP do 1kV, prawo jazdy kat.B.
          StPr/21/0379
          wynagrodzenie od od 3 600 PLN

          rachunkowość, gospodarka finansowa, bilans; wykształcenie średnie ekonomiczne -preferowane wyższe, doświadczenie 5 lat w tym 2 na samodzielnym stanowisku, dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
          StPr/21/0377
          wynagrodzenie od od 6 000 PLN

          Magazynier-obsługa wózka widłowego, mile widziane doświadczenie, obsługa komputera; magazynier-kierowca prawo jazdy kat.B; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20
          StPr/21/0369
          wynagrodzenie od od 16,7 PLN

          naprawa samochodów, przyczep Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
          StPr/21/0159
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN