Pracownik gospodarczy-Szubin

Miejsce pracy: Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace porządkowo-gospodarcze wokół posesji; ustalony stopień niepełnosprawności
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.125
Data rozpoczęcia: 01.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 350 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Sportowa 7, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Jolanta Azjan-Walczak
    Numer telefonu: 523849278
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
    Sortowanie surowców, przygotowywanie do belowania, prace przy załadunkach, prace porządkowe. Oferta pracy w ramach prac interwencyjnych - przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/21/0971
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    zapewnienie bezpieczeństwa placówki
    StPr/21/0963

    praca przy rozbiorze mięsa
    StPr/21/0954
    wynagrodzenie od od 1 600 PLN

    praca z osobami niepełnosprawnymi w pracowni muzyczno-teatralnej; kontakt: [email protected]
    StPr/21/0945

    zamiatanie, mycie podłogi, odkurzanie, mycie okien, mycie sanitariatów; ustalony stopień niepełnosprawności
    StPr/21/0909
    wynagrodzenie od od 700 PLN

    prace porządkowo-gospodarcze wokół posesji; ustalony stopień niepełnosprawności
    StPr/21/0910
    wynagrodzenie od od 350 PLN

    naprawa samochodów, przyczep Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/21/0159