KIEROWCA C+E

Miejsce pracy: Winnica 2A, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: KIEROWCA C+E, TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 18.10.2021
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Język:
    • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy CE
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Inne] : -uprawnienia kierowcy zawodowego tj. prawo jazdy kat. C+E, karta kierowcy - komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - doświadczenie na stanowisku min. rok - wiek do 50 roku życia
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: KAROL SOKOLIŃSKI
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: WINNICA 2A, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: KAROL SOKOLIŃSKI
        Numer telefonu: 609 697 858
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: 06.10.2021 - 26.10.2021, Godziny : 08.00 - 14.00
        prace ogólnobudowlane, docieplenia elewacji budynków
        StPr/21/1039
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN

        KIEROWCA C+E, TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY,
        StPr/21/1035
        wynagrodzenie od od 8 500 PLN

        Zajęcia ruchowe (usprawniające) z osobami niepełnosprawnymi.
        StPr/21/1016
        wynagrodzenie od od 1 400 PLN

        dekretowanie i księgowanie dokumentów, sporządzanie dokumentów finansowych i deklaracji podatkowych, kontakt z klientami, sporządzanie umów, udzielanie informacji na temat oferty firmy, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych
        StPr/21/1003

        praca przy rozbiorze mięsa
        StPr/21/0954
        wynagrodzenie od od 1 600 PLN

        praca z osobami niepełnosprawnymi w pracowni muzyczno-teatralnej; kontakt: [email protected]
        StPr/21/0945

        zamiatanie, mycie podłogi, odkurzanie, mycie okien, mycie sanitariatów; ustalony stopień niepełnosprawności
        StPr/21/0909
        wynagrodzenie od od 700 PLN

        prace porządkowo-gospodarcze wokół posesji; ustalony stopień niepełnosprawności
        StPr/21/0910
        wynagrodzenie od od 350 PLN