Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Wyspiańskiego 2, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane, docieplenia elewacji budynków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 08.10.2021
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA MIECZYSŁAW NOWAK
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wyspiańskiego 2, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Paweł Nowak
    Numer telefonu: 605 908 887
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 07.04.2021 - 07.05.2021, Godziny : 08.00 -14.00
    prace ogólnobudowlane, docieplenia elewacji budynków
    StPr/21/1039
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    KIEROWCA C+E, TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY,
    StPr/21/1035
    wynagrodzenie od od 8 500 PLN

    Zajęcia ruchowe (usprawniające) z osobami niepełnosprawnymi.
    StPr/21/1016
    wynagrodzenie od od 1 400 PLN

    dekretowanie i księgowanie dokumentów, sporządzanie dokumentów finansowych i deklaracji podatkowych, kontakt z klientami, sporządzanie umów, udzielanie informacji na temat oferty firmy, prowadzenie spraw kadrowo-płacowych
    StPr/21/1003

    praca przy rozbiorze mięsa
    StPr/21/0954
    wynagrodzenie od od 1 600 PLN

    praca z osobami niepełnosprawnymi w pracowni muzyczno-teatralnej; kontakt: [email protected]
    StPr/21/0945

    zamiatanie, mycie podłogi, odkurzanie, mycie okien, mycie sanitariatów; ustalony stopień niepełnosprawności
    StPr/21/0909
    wynagrodzenie od od 700 PLN

    prace porządkowo-gospodarcze wokół posesji; ustalony stopień niepełnosprawności
    StPr/21/0910
    wynagrodzenie od od 350 PLN