Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży usług/produktów

Data dodania: 2019-11-21 09:42:26ID: 490

[email protected]

Opis stanowiska:
- Wsparcie sprzedaży produktów/usług znajdujących się w ofercie firmy
- Pozyskiwanie oraz obsługa klientów
- Negocjacje handlowe
- Przygotowywanie ofert handlowych
- Utrzymywanie trwałych relacji z klientami
- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
- Aktywne wsparcie w działaniach mających na celu rozpoznawalność marki na rynku
Wymagania:
- Dobra organizacja pracy
- Zdolności negocjacyjne
- Komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
- Prawo jazdy kategorii B
- Doświadczenie w branży - mile widziane
Warunki pracy:
- Miejscem pracy jest firma - biuro oraz spotkania z klientami/kontrahentami. Jest to praca umysłowa, stanowisko samodzielne, pod nadzorem
Oferujemy:
- Perspektywę zatrudnienia w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia
- Dobrą atmosferę pracy
- Dodatkowe świadczenia premiowe uzależnione od wyników