Zamknij

Dobry start naszych zawodników w Turnieju Szachowym "Lato na Pałukach"

09:00, 16.08.2019 Piotr Szybowicz Aktualizacja: 11:58, 16.08.2019
Skomentuj

W 51. Turnieju Szachowym "Lato na Pałukach" startowała grupa zawodników z powiatu nakielskiego. I miejsce wywalczył Olaf Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno / I LO Szubin / Miastowice) - kategoria juniorów do lat 18, na III miejscu uplasował się Alan Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno / I LO Szubin / Miastowice) - kategoria juniorów do lat 18.

Jagoda Kroczka zajęła VIII miejsce (UKS MDK 1 Hetman Bydgoszcz / SzDK Szubin / Zalesie) - kategoria juniorów do lat 18, a Hubert Zdralek (I LO Szubin) zakończył zmagania uzyskując IX pozycję - kategoria juniorów do lat 18.

W klasyfikacji ogólnej XIII miejsce zdobył Piotr Szybowicz (UKS Szachowa Dwójka Szubin / I LO Szubin). W turnieju startowało 60 uczestników z kilku województw.