Zamknij

Chłopcy z SP1 Szubin najlepsi w koszykówce Dzieci Powiatu Nakielskiego

12:00, 22.02.2020 SP1 Szubin Aktualizacja: 12:16, 22.02.2020
Skomentuj Skład reprezentacji SP 1 Szubin : od lewej: K. Kawecki, L. Boruta, M. Witczak, F. Adamczewski, K. Niedbalski, M. Hilscher, W. Lewandowski, K. Białecki, J. Kozdęba, A. Sudoł, A. Adamczewski (trener), W. Dominiak, A. Kawecki. Skład reprezentacji SP 1 Szubin : od lewej: K. Kawecki, L. Boruta, M. Witczak, F. Adamczewski, K. Niedbalski, M. Hilscher, W. Lewandowski, K. Białecki, J. Kozdęba, A. Sudoł, A. Adamczewski (trener), W. Dominiak, A. Kawecki.

We wtorek, 18 lutego 2020 roku chłopcy z SP 1 w Szubinie reprezentowali Gminę Szubin podczas Finału Powiatowego Igrzysk Dzieci w koszykówce.

Reprezentacja SP1 na hali w Paterku pokonała w pierwszym meczu po dość nerwowej pierwszej połowie i spokojniejszej drugiej części spotkania Szkołę z siatkarskimi klasami sportowymi NTS SP3 w Nakle 12:26.

Drużyna SP1 po krótkiej przerwie rozpoczęła drugi mecz z SP w Mroczy. Spotkanie toczyło się spokojnie, chłopcy z Szubina opanowali nerwy i do przerwy prowadzili 10 punktami. Druga połowa pozwoliła, aby wszyscy zawodnicy trenera Adamczewskiego dostali swoje minuty na parkiecie. Ostatecznie SP1 pokonała Mroczę 26:22. Dziesięciu z dwunastu zawodników SP1 było z rocznika 2008/09 rywalizując ze starszymi chłopcami urodzonymi w 2007 nie pozostawało bez znaczenia.

Chłopcy z SP1 w Szubinie będą reprezentować Powiat nakielski na ćwierćfinale wojewódzkim.