Zamknij

Zwycięstwo mundurowych strzelców z ZSP Szubin na turnieju w Pile

16:00, 23.12.2017 ZSP Szubin
Skomentuj

W dniu 19.12.2017r. na zaproszenie Pana Kazimierza Sadowskiego Prezesa Strzeleckiego Klubu Sportowego „Inter-Continental” przy I LO Piła , reprezentacja naszej szkoły – uczniów klas wojskowych I i IITL wzięła udział w zawodach „XIII Strzeleckie Mistrzostwa I LO o Puchar Starosty Pilskiego”. Strzelano z karabinku pneumatycznego kal.4,5 mm na dystansie 10 m, każdy zawodnik oddał 20 strzałów – 15 było ocenianych.

Nasi strzelcyw składzie: Magdalena Tomaszewska, Martyna Gwardzik, Mateusz Mazurek oraz Arsen Pałamarczuk zdobyła z wynikiem 545 pkt. I miejsce w kategorii drużynowej, pozostawiając w tyle 8 zespołów szkolnych z Piły. Ponadto najlepszy wynik w kategorii dziewczęta wywalczyła Martyna Gwardzik – wynik 143 pkt. zdobywając tym samym I miejsce, z kolei Magdalena Tomaszewska była w tej kategorii z wynikiem 132 pkt. – V. W kategorii chłopców Arsen Pałamarczuk był IV – uzyskując 137 pkt. Drugi z naszych Mateusz Mazurek zajął X miejsce z wynikiem 133 pkt.

Był to niewątpliwie jeden z najlepszych występów uczniów mundurowych z ZSP w Szubinie, którym należą się gratulacje i podziękowania za godne reprezentowania szkoły (Powiatu Nakielskiego) na wyjeździe w Pile.