Zamknij

Pantery w drodze do finału Mistrzostw Polski w kategorii U13

19:42, 06.05.2023 Pantery Szubin Aktualizacja: 21:48, 06.05.2023

Dwa dni turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski w kategorii U13 Poznań 2023 za nami… Z bilansem 1-1 do tej pory zajmujemy pozycje nr 2 premiowaną awansem…. Po kolei:

Piątek to mecz z zespołem Basket 4Ever Ksawerów, początek meczu to punkt za punkt i trudna fizyczna walka na każdym centymetrze boiska…, niestety przespana druga połowa i przegram kilkunastoma punktami zamarzyła na końcowym wyniku. Pomimo walki schodzimy z parkietu pokonani:

Agrosonic Pantery Szubin - Basket 4 Ever Ksawerów 64 - 81

Sobota, nowy dzień i nowa energia , tym razem przeciwnikiem był zespół gospodarza turnieju Muks Poznań. Mecz od pierwszych minut układał się po naszej myśli, przy prowadzeniu 20-2 trochę uspakajamy grę chcąc kontrolować mecz i grać z bezpieczną przewagą, co do końca meczu nam się udało…

AGROSONIC Pantery Szubin - MUKS Poznań 80 -49.

MVP MECZU - Julia Wiśniewska. GRATULACJE!!!!

Teraz najważniejsza informacja na koniec - ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO POZNANIA JUTRO O GODZINIE 10.30, HALA POSIR UL. Spychalskiego 41, mecz o wejście do finału Mistrzostw Polski z zespołem UKSTrójka Żyrardów.