Zamknij

Dominik Krzywdziński wygrał bieg na dystansie 1500 m w UK

15:30, 03.02.2018 | UKB Szubin
REKLAMA
Skomentuj

Na zaproszenie w dniach od 25 do 29 stycznia 2018 roku w Sheffield (Wielka Brytania) przebywała 12 osobowa grupa lekkoatletów Czapli Białe Błota. Imienne zaproszenie od klubu Czapli Białe Błota otrzymał zawodnik Uczniowskiego Klubu Biegacza w Szubinie Dominik Krzywdziński. Podczas pobytu zawodników w Anglii wystartowali w Halowym Mitingu Lekkoatletycznym.

Bardzo duży sukces odniósł zawodnik UKB Szubin Dominik Krzywdziński w kategorii młodzik, wygrywając bieg na dystansie 1500 m z czasem 4.53,30 sek.,  za co otrzymał pamiątkowy medal. Zawodnicy oprócz startu w zawodach i zwiedzania miasta, jeździli na łyżwach na lodowisku oraz wspólnie trenowali w terenie. Zarząd UKB Szubin serdecznie dziękuje zarządowi Czapli Białe Błota za zaproszenie oraz za dobrą współprace między klubami.

Kilka lat temu z podobnym wyjeździe uczestniczyli bracia Smolińscy z UKB Szubin.

(UKB Szubin)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone