Zamknij
REKLAMA

Ruszyła runda wiosenna Czwartków L.A. w Szubinie

13:03, 14.04.2018 | TKKF Instalator Pelikan Szubin
REKLAMA
Skomentuj

12 kwietnia 2018 roku na Stadionie Miejskim w Szubinie rozpoczęto rundę wiosenną Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach wystartowało 284 uczestników, w tym 12 z Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie. W pierwszym Czwartku L.A. po przerwie zimowej uzyskano kilka bardzo dobrych wyników: Maria Staroń na 600 m, Oliwia Jechna na 600 m, Natalia Staśkiewicz na 300 m i w rzucie piłeczką, Agata Spychalska na 300 m oraz Monika Szurkiewicz w skoku w dal. Następne zawody odbędą się 19 i 26 kwietnia oraz 10 i 17 maja.

Oto wyniki

Dziewczęta rocznik 2007

60 m

  1. Maria Terlecka SP Królikowo 9,01 sek.
  2. Anna Winkowska SP 1 Szubin 9,26 sek.
  3. Amelia Rymer SP 1 Szubin 9,30 sek.

300 m

  1. Monika Nowak SP Rynarzewo 56,92 sek.
  2. Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 58,33 sek.
  3. Rozalia Wendland SP Rynarzewo 60,22 sek.

600 m

  1. Oliwia Jechna SP 1 Szubin 2.03,01 sek.

Skok w dal

  1. Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 3,80 m
  2. Oliwia Jechna SP 1 Szubin 3,62 m
  3. Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 3,57 m

Rzut piłeczką

  1. Kinga Nowicka SP Tur 22,00 m
  2. Martyna Czajkowska SP Rynarzewo 22,00 m
  3. Emilia Pilarska SP Królikowo 22,00 m

 

Chłopcy rocznik 2007

60 m

  1. Krzysztof Lubawy SP 2 Szubin 8,77 sek.
  2. Jakub Błażejewski SP Łabiszyn 9,44 sek.
  3. Bartosz Junyk SP 2 Szubin 9,59 sek.

300 m

  1. Maciej Sobczak SP 2 Szubin 54,66 sek.
  2. Igor Kolassa SP Łabiszyn 58,76 sek.

1000 m

  1. Jakub Lidmann SP Królikowo 4.08,84 sek.
  2. Miłosz Dąbrowski SP Łabiszyn 4.24,92 sek.
  3. Wiktor Karmowski SP Królikowo 4.50,18 sek.

Skok w dal

  1. Marcel Goszka SP Królikowo 3,78 m
  2. Jakub Lidmann SP Królikowo 3,46 m
  3. Marcel Michalak SP Królikowo 3,22 m

Rzut piłeczką

  1. Hubert Łatanik SP Królikowo 38,00 m
  2. Maciej Sobczak SP 2 Szubin 36,50 m
  3. Kacper Siekierski SP Królikowo 36,00 m

 

Dziewczęta rocznik 2006

60 m

  1. Monika Szurkiewicz SP Kołaczkowo 9,24 sek.
  2. Wiktoria Kużniak SP Kowalewo 9,28 sek.
  3. Kinga Pietrykowska SP Kowalewo 9,48 sek.

300 m

  1. Agata Spychalska SP Rynarzewo 47,42 sek.
  2. Patrycja Szatkowska SP Rynarzewo 58,08 sek.
  3. Nicole Rzeszut SP Łabiszyn 59,98 sek.

600 m

  1. Maria Staroń SP 2 Szubin 1.59,78 sek.
  2. Helena Paszek SP Łabiszyn 2.34,52 sek.
  3. Paulina Domańska SP Łabiszyn 2.38,70 sek.

Skok w dal

  1. Monika Szurkiewicz SP Kołaczkowo 4,32 m
  2. Agata Spychalska SP Rynarzewo 3,98 m
  3. Patrycja Szatkowska SP Rynarzewo 3,46 m

Rzut piłeczką

  1. Gabriela Przybylińska SP SP Łabiszyn 31,00 m
  2. Zofia Senska SP Tur 24,00 m
  3. Wiktoria Kużniak SP Kowalewo 22,50 m

 

Chłopcy rocznik 2006

60 m

  1. Antoni Nowak SP 1 Szubin 8,73 sek.
  2. Maciej Nowakowski SP Tur 9,00 sek.
  3. Igor Bączek SP Tur 9,12 sek.

300 m

  1. Rafał Kuczbański SP 2 Szubin 67,84 sek.

1000 m

  1. Radosław Siekierski SP 2 Szubin 3.29,38 sek.
  2. Cyprian Walkiewicz SP 2 Szubin 4.08,81 sek.

Skok w dal

  1. Antoni Nowak SP 1 Szubin 3,94 m
  2. Miłosz Kaszewski SP 2 Szubin 3,67 m
  3. Piotr Zgórski SP Królikowo 3,58 sek.

Rzut piłeczką

  1. Igor Bączek SP Tur 47,50 m
  2. Patryk Kliszewski SP 1 Szubin 39,00 m
  3. Wiktor Makarewicz SP Kowalewo 37,00 m

 

Dziewczęta rocznik 2005

60 m

  1. Weronika Nowak SP Rynarzewo 8,54 sek.
  2. Alicja Słoma SP Tur 8,63 sek.
  3. Oliwia Wielgos SP Tur 8,64 sek.

300 m

  1. Natalia Staśkiewicz SP 2 Szubin 46,27 sek.
  2. Adrianna Pawlak SP 1 Szubin 52,60 sek.
  3. Weronika Kamińska SP Rynarzewo 52,65 sek.

600 m

  1. Wiktoria Przybylska SP Łabiszyn 2.29,91 sek.

Skok w dal

  1. Weronika Nowak SP Rynarzewo 4,52 m
  2. Alicja Słoma SP Tur 4,34 m
  3. Zuzanna Kwaśniak SP Tur 3,88 m

Rzut piłeczką

  1. Natalia Staśkiewicz SP 2 Szubin 54,00 m
  2. Patrycja Szpotańska SP Królikowo 37,50 m
  3. Oliwia Wielgos SP Tur 36,00 m

 

Chłopcy rocznik 2005

60 m

  1. Hubert Kwiatkowski SP Tur 8,69 sek.
  2. Jakub Bogusławski SP Tur 8,99 sek.
  3. Wojciech Leppert SP Tur 9,17 sek.

300 m

  1. Ksawery Mierzwiński SP 2 Szubin 48,45 sek.
  2. Dawid Suliński SP Łabiszyn 51,50 sek.

1000 m

  1. Jakub Piechowiak SP 2 Szubin 3.21,15 sek.
  2. Jędrzej Kmieć SP 1 Szubin 3.41,80 sek.
  3. Miłosz Guzek SP Tur 3.51,56 sek.

Skok w dal

  1. Ksawery Mierzwiński SP 2 Szubin 4,51 m
  2. Jakub Piechowiak SP 2 Szubin 4,19 m
  3. Hubert Kwiatkowski SP Tur 4,11 m

Rzut piłeczką

  1. Kacper Binkowski SP 1 Szubin 54,00 m
  2. Miłosz Guzek SP Tur 52,50 m
  3. Kacper Zawicki SP Tur 42,50 m

 

Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie

60 m

  • Szymon Andrykowski 8,02 sek.
  • Jakub Kruzel 9,10 sek.
  • Martyn Chruzel 10,60 sek.
  • Daniel Bojewski 10,70 sek.
  • Mateusz Gąsior 11,10 sek.
  • Ewa Trysko 13,20 sek.

Rzut piłeczką

  • Jakub Kruzel 57,00 m
  • Szymon Andrykowski 39,00 m
  • Mateusz Gąsior 25,00 m
  • Danie Bojewski 23,00 m
  • Ewa Trysko 21,50 m
  • Martyn Chruzel 14,00 m
(TKKF Instalator Pelikan Szubin)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone