Zamknij
REKLAMA

Indywidualne Mistrzostwa Gminy Szubin w Lekkiej Atletyce

15:29, 08.05.2018 | UM Szubin
REKLAMA
Skomentuj

8 maja 2018 roku na Stadionie Miejskim w Szubinie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Gminy Szubin w Lekkiej Atletyce.

Wyniki:

100 m K

1.Zuzanna Witka - SP Kowalewo
2. Jagoda Krzyżanowska - SP 1 Szubin
3. Paulina Kowalec - SP Kowalewo

100 m M
1. Szymon Adamczyk -SP Kowalewo
2. Eryk Nowacki- SP Tur
3. Mateusz Wojciechowski -SP 2 Szubin

300 m K
1. Katarzyna Staśkiewicz -SP 1 Szubin
2. Julia Motyka -SP 1 Szubin
3. Michalina Kuźniak -SP Kowalewo

300 m M
1. Filip Brągiel -SP Kowalewo
2. Jakub Kaiser -SP 1 Szubin
3. Kamil Grzelczyk- SP 2 Szubin

800 m K
1. Jagoda Kaiser -SP 1 Szubin
2. Wiktoria Siębor -SP 2 Szubin

1500 m M
1. Dominik Krzywdziński -SP 2 Szubin
2. Michał Winkowski- SP 1 Szubin
3. Dawid Wilczyński- SP 1 Szubin

Sztafeta szwedzka K - reprezentować Gminę w etapie powiatowym będzie SP 1 Szubin
Sztafeta szwedzka M - reprezentować Gminę w etapie powiatowym będzie SP Kowalewo

Skok w dal K
1. Martyna Stefanowicz -SP 2 Szubin
2. Natalia Kasprzak- SP 1 Szubin
3. Zuzanna Krzyżanowska -SP 1 Szubin

Skok w dal M
1. Jakub Król -SP 2 Szubin
2. Patryk Jarocha- SP Tur
3. Fabian Stróżewski- SP 1 Szubin

Skok wzwyż M
1. Hubert Rogiliński - SP 2 Szubin
2. Adrian Gorajewski - SP 2 Szubin

Pchnięcie kulą K
1. Aleksandra Twardowska - SP Tur
2. Paulina Woźniak - SP 1 Szubin
3. Oliwia Wiśniewska - SP Kowalewo

Pchnięcie kulą M
1. Jakub Stankiewicz - SP 1 Szubin
2. Jakub Tabor - SP 2 Szubin
3. Jakub Olszewski - SP 1 Szubin

Rzut oszczepem K
1. Amelia Pechta - SP 1 Szubin
2. Anna Pardua - SP1 Szubin
3. Sandra Sepska - SP 2 Szubin

Rzut oszczepem M
1. Adrian Skuza - SP 2 Szubin
2. Damian Jemioła - SP 2 Szubin

Osoby te reprezentować będą Gminę Szubin w etapie powiatowym. Życzymy powodzenia!

Organizator: Urząd Miejski w Szubinie

(UM Szubin )
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone