Zamknij
REKLAMA

MORCINKI w SDK

16:59, 12.11.2017 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

Zarząd Koła Emerytów w Szubinie utrzymując tradycję listopadową, zorganizował imprezę p.n. "MORCINKI", która odbyła się dnia 11 listopada 2017 r. w gościnnych progach Szubińskiego Domu Kultury. Udział w tej nietypowej imprezie brała zaproszona dyrektor domu kultury, Pani Alina Gordon z małżonkiem.

Zgodnie z tradycją na stołach nie zabrakło min.: rogali i smacznej gęsiny z żurawiną. O wszystkie smakołyki zadbały członkinie koła. Również tradycją Koła jest uhonorowanie raz w roku jubilatów, obchodzących rocznice ślubu i tak w tym roku swoje wspaniałe gody obchodzili:

  • 55-tą rocznicę, czyli szmaragdowe gody - Jadwiga i Jerzy Dulkowie oraz Barbara i Kazimierz Baszczyńscy
  • 50-tą rocznicę, czyli złote gody - Lila i Jerzy Maciejewscy, oraz Bogdana i Józef Wasila
  • 45-tą rocznicę, czyli szafirowe gody - Bożena i Lucjan Dąbrowscy, Krystyna i Kazimierz Sowa oraz Barbara i Adam Bietraccy
  • 40-tą rocznicę, czyli rubinowe gody - Anna i Eugeniusz Błaszkowscy oraz Halina i Jan Rucińscy

Jubilaci otrzymali okolicznościowe dyplomy, kwiaty i upominki. Wśród jubilatów, swoje rocznice obchodzili również Anna i Tadeusz Tokarczykowie - 45 lecie oraz Elżbieta i Bogdan Steinke - 35-lecie, lecz życzenia dla nich zostały złożone w Trampie, z uwagi na ich prywatną uroczystość.

Zarząd również uhonorował Jerzego Dulkę za zajęcie 1-go miejsca w ogólnopolskim tanecznym konkursie w Koronowie, życzeniami i upominkiem, a w zamian musiał udowodnić ten fakt, tańcząc pięknego walca, będąc rozchwytywanym przez koleżanki. Przy świetnej muzyce do późnych godzin nocnych bawiło się 80 osób. Długo pamiętać będziemy taką uroczystość. Do zobaczenia na kolejnych "Morcinkach" za rok."

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone