Zamknij
REKLAMA

Koncert kolęd i pastorałek pt. "Artyści SzDK i goście" [VIDEO]

22:22, 30.12.2017 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

29 grudnia 2017 r. w murach Szubińskiego Domu Kultury odbył się  koncert kolęd i pastorałek pt. "Artyści Szubińskiego Domu Kultury i Goście". Wszystkich przybyłych przywitała dyrektor domu kultury, Alina Gordon. Koncert prowadził Tomasz Matuszak, za oprawę muzyczną odpowiedzialny był Rafał Świtniewski. Podczas koncertu wystąpili: pianiści i gitarzyści uczęszczających na zajęcia z gry na instrumentach w SzDK, dzieci ze świetlicy w Starym Jarużynie, Zespół Wokalny działający w SzDK, Zespół śpiewaczy Jesienny Kwiat oraz Chór im. św. Jana Pawła II pod dyrekcją prof. dr hab. Elżbiety Szubertowskiej, która akompaniowała przy fortepianie.

Przy tej okazji Emilia Pruszak - prezes Chóru zaprosiła wszystkich na corocznie kolędowanie wspólnie z Chórem im. św. Jana Pawła II. Najbliższy koncert odbędzie się 7 stycznia 2018 r. w murach kościoła pw. św. Marcina Bpa w Szubinie. W kolejnym tygodniu chórzyści wystąpią w kościele pw. św. Andrzeje Boboli w Szubinie, 21 stycznia odwiedzą Pałac w Lubostroniu, ostatni koncert odbędzie się 28 stycznia 2018 r. w murach szubińskiego muzeum.

[WIDEO]61[/WIDEO]

Na zakończenie wszyscy zebrani wspólne z artystami na scenie zaśpiewali dobrze znane kolędy, a dyrektor SzDK podziękowała licznie zebranej publiczności za obecność, artystom za występ, jednocześnie życząc wszystkiego najlepszego na 2018 rok.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone | 2018