Zamknij
REKLAMA

Policjanci z Szubina zabezpieczyli narkotyki

17:04, 11.10.2017 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

Susz roślinny i różnego rodzaju tabletki w tym ekstazy, zabezpieczyli szubińscy kryminalni w pokoju zajmowanym przez 28-letniego mieszkańca gminy. Podejrzany już usłyszał zarzuty i grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Kryminalni z Szubina, zajmujący się między innymi zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 28-letni mieszkaniec pobliskiej wsi, w swoim pokoju, może posiadać narkotyki. Aby sprawdzić swoje ustalenia, pojechali do mieszkania podejrzanego na przeszukanie. W trakcie prowadzonych czynności znaleźli 7 tabletek ekstazy, 57 tabletek niewiadomego pochodzenia oraz prawie 3g suszu.

Zaraz po tym, jak policjanci zabezpieczyli zabronione środki pojechali do miejsca pracy podejrzanego, aby go zatrzymać. 28-latek był kompletnie zaskoczony widokiem mundurowych. Mieszkaniec gminy Szubin został zatrzymany i dowieziony do komisariatu. Tam usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawiania wolności. Sprawa swój finał będzie miała w sądzie.

(KPP Nakło)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone | 2018