Zamknij
REKLAMA

Wspólne działania policjantów z Nakła i Bydgoszczy na powiatowych drogach

16:00, 11.05.2018 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

Poprawa bezpieczeństwa na drogach powiatu nakielskiego to główny cel działań, jakie wczoraj (09.05.18) na drogach powiatu nakielskiego prowadzili wspólnie policjanci z Nakła i Bydgoszczy. Na drogach trzech gmin, pracowało 2 mundurowych z nakielskiego referatu ruchu drogowego i 4 policjantów z bydgoskiego OPP. 

Podczas działań mundurowi ujawnili 15 wykroczeń drogowych popełnionych przez kierowców. Ci, którzy złamali przepisy, musieli liczyć się z konsekwencjami prawnymi w postaci mandatów. 

Prowadzone działania mają przyczynić się do zmniejszenia ilości zdarzeń drogowych, do jakich dochodzi na drogach powiatu. Podczas trwania działań na kontrolowanych trasach nie doszło do żadnego wypadku, ani kolizji.

(KPP Nakło)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone