Zamknij
REKLAMA

Dozór za znęcanie się nad zwierzęciem

13:00, 09.08.2018 | KPP Żnin
REKLAMA
Skomentuj
foto: archiwum

Policjanci ze Żnina zatrzymali 47-latka, który zamiast opiekować się psem znęcał się nad nim, biją go kijem. Teraz, za to naganne postępowanie odpowie przed sądem, a grozi mu do 2 lat więzienia. 

W sobotę, 4 sierpnia 2018 r. po 22.00 policjanci ze Żnina otrzymali informację, że mieszkaniec powiatu żnińskiego zamieszkujący w domu jednorodzinnym od dłuższego czasu znęca się nad zwierzęciem. Skierowani na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Jak ustalili, mężczyzna, który miał opiekować się psem znęcał się nad nim, bijąc go kijem po całym ciele. 

Zwierzę zostało odebrane i przekazane prawowitemu właścicielowi. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który usłyszał zarzuty znęcania się nad psem od marca do sierpnia. 

Decyzja prokuratora 47-latek został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do  2 lat pozbawienia wolności. 
 

(KPP Żnin)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

tojatoja

1 0

oby dostal 2 lata albo nawet dluzej . szkoda tego biednego psa 22:01, 09.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone