12:55, 14.11.2017 UM Szubin
Skomentuj
reo

W piątek, 10 listopada 2017 roku Zastępca Burmistrza Szubina Pani Krystyna Sichel spotkała się w Urzędzie Miejskim w Szubinie z Tomaszem Gizą- szubińskim kulturystą, odnoszącym sukcesy także na arenie międzynarodowej.Pani Burmistrz pogratulowała sportowcowi odniesionych sukcesów oraz podziękowała za godne reprezentowanie Gminy Szubin.

Tomasz zdobył między innymi 3 miejsce na zawodach IFBB Diamond Cup w Katowicach a w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness stanął trzy razy na podium- zdobył Mistrzostwo Polski Szkół Ponadpodstawowych do lat 23 oraz kategorii Open, a także 3 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów +75 kg. W zawodach XPLOSIVEAPE Grand Prix organizowanych przez Federację PCA Physical Culture w Birmingham w kat.juniorskiej zajął 2 miejsce.