Zamknij
REKLAMA

Zachowaj zdrowy rozsądek nad wodą! [Film]

08:28, 25.07.2018 | Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią
REKLAMA

W związku z trwającym okresem wakacyjnym Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego apeluje o rozsądne korzystanie z kąpielisk. Większość utonięć jest wynikiem lekkomyślności ludzi i lekceważenia obowiązujących przepisów, a przede wszystkim kąpieli w miejscach niestrzeżonych oraz spożywania alkoholu przed wejściem do wody.

Z policyjnych statystyk wynika, że w 2017 roku na terenie Polski utonęło 449 osób, z czego 213 w rzekach i jeziorach.  Alkohol jako przyczyna utonięcia występował aż w 97 przypadkach.

W związku z powyższym przypominamy spot reklamujący kampanię promującą bezpieczeństwo nad wodą, przygotowaną przez Komendę Wojewódzką Policji w Olsztynie. Spot pokazuje realistycznie nakręconą scenę tonięcia. Dlatego - zobacz i przeżyj. Przeżyj emocje bohatera filmu, wejdź w jego skórę, patrz jego oczami i dzięki temu, co zapamiętałeś, przeżyj nad wodą.

(Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią )
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone