Zamknij

Lokalny animator sportu

Miejsce pracy: Jana Kochanowskiego 1, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: organizacja regularnych i atrakcyjnych pozalekcyjnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży uwzględniających powszechną dostępność, przełamywanie barier w dostępie do sportu w powodów ekonomicznych, zgodnie z miesięcznym harmonogramem pracy, organizacja regularnych i atrakcyjnych zajęć sportowych dla wybranych grup priorytetowych (dzieci w wieku przedszkolnym, rodziny, osoby niepełnosprawne, seniorzy oraz członkowie wybranych organizacji społecznych np. ZHP, OSP, uniwersytety III wieku itp.), przeprowadzanie przyjemniej jednej lokalnej akcji promocyjnej, w tym organizacja imprez i wydarzeń sportowych dla społeczności lokalnej (różne grupy społeczne i grupowe) promującej zdrowy tryb życia, współpraca z klubami sportowymi w celu wspierania rozwoju młodych talentów sportowych, współpraca ze szkołami i organizacjami sportowymi w celu popularyzacji aktywności fizycznej, zaangażowanie w organizację turniejów i akcji społecznych inicjowanych lub objętych patronatem przez ministra właściwego ds. sportu, zamieszczanie wszelkich informacji dotyczących projektu na tablicy informacyjnej na terenie obiektów, na których realizuje projekt; miejsce wykonywania pacy: ORLIK przy Zespole szkól im. prof. Emila Chroboczka Szubin,ul.Kochanowskiego 1
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), sportowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie organizacyjne w sporcie, wymagane uprawnienia: sportowe, instruktora lub trenera; umiejętność organizacji zajęć sportowych
    Pracodawca: Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Jana Kochanowskiego 1, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Alicja Jaśkowiak
    Numer telefonu: 52-384 23 97
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: 29.02.2024 - 04.03.2024, Godziny : 08.00 - 14.00
    opieka nad dziećmi od 1 do 3 r.ż.; godziny pracy 7.00-15.00 lub 8.00 - 16.00
    StPr/24/0376
    wynagrodzenie od od 4 842 PLN

    naprawa samochodów- naprawa zawieszenia, układu hamulcowego, silników, wymiana sprzęgła, przegląd techniczny auta; możliwość przyuczenia chętnego do stanowiska pracy-wysłania na szkolenia zawodowe
    StPr/24/0365
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN

    sprzedaż towarów na kasie, przyjęcie dostawy, utrzymywanie porządku, wykładanie towarów Oferta pracy w ramach prac interwencyjnych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/24/0353

    obsługa detalicznego klienta rynku niemieckiego w branży odzieży sportowej, dbałość o terminową realizację zamówień, kontakt z różnymi działami w ramach organizacji firmy, przygotowywanie do eksportu, zbieranie danych do faktur, wystawianie faktur, przedstawianie oferty firmy klientowi, inne zdania związane z bieżącymi potrzebami firmy
    StPr/24/0355

    prowadzenie obsługi administracyjnej w zakresie realizacji świadczeń dla podopiecznych, prowadzenie obsługi w zakresie zamówień publicznych, prowadzenie obsługi kancelaryjnej Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/24/0301

    różne prace administracyjno-biurowe Oferta stażu - przeznaczona dla osób bezrobotnych - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/24/0304
    wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

    wymiana części samochodowych wymiana płynów eksploatacyjnych wulkanizacjia
    StPr/24/0324

    StPr/24/0303

    StPr/24/0305

    utrzymanie w czystości hali produkcyjnej Oferta pracy dla bezrobotnych powyżej 50 roku życia - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/24/0292