Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Wyspiańskiego 2, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane, mile widziane doświadczenie; pracodawca zapwwnia dowóz z Szubina do i z miejsca wykonywania pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 11.05.2018
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma Handlowo Usługowa Nowak Mieczysław
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wyspiańskiego 2, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Paweł Nowak
    Numer telefonu: 605 908 887
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 10.05.2018 - 10.06.2018, Godziny : 8.00 - 14.00
    opieka nad osobami starszymi i chorymi w ich środowisku Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/18/0896
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    pielęgnacja roślin i koszenie traw, prace przy wycince i usuwaniu drzew i krzewów, utrzymanie porządku i czystości Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Po
    StPr/18/0898

    StPr/18/0899

    smażenie mięsa,frytek przygotowywanie kanapek i posiłków oraz kreatywne ich wydawanie gościom w lokalu.Dbanie o wizerunek i czystość w lokalu, zaplecza i sanitaria. Obsługa kasy fiskalnej,sumienność,p
    StPr/18/0864
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    prace biurowe, składanie projektów, obsługa komputera, znajomość obsługi programu AUTOCAD -mile widziana
    StPr/18/0893
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    Sprzedawca w sklepie wielobranżowym,monopolowym
    StPr/18/0886

    szycie odzieży; wykształcenie zawodowe, doświadczenie min. 2 lata
    StPr/18/0882

    prace magazynowe, obsługa komputera; wykształcenie średnie
    StPr/18/0871

    Pracownik fizyczny punktu skupu złomu
    StPr/18/0874

    StPr/18/0875