Wiadomości

Zamknij

II Mikołajkowy Turniej Zjednoczonych Klubów Europejskich w Piłkę Siatkową

21:15, 11.12.2012
Skomentuj  II Mikołajkowy Turniej Zjednoczonych Klubów Europejskich w Piłkę Siatkową

We wtorek, 11 grudnia 2012 r. w szubińskim ogólniaku odbył się II Mikołajkowy Turniej Zjednoczonych Klubów Europejskich w Piłkę Siatkową. W rozgrywkach wzięły udział drużyny ze Szkolnych Klubów Europejskich Szubina: Gimnazjum nr 1 ?Europałuki? pod opieką Artura Michalaka, ?Kwiaty Europy? z Zespołu Szkół w Szubinie pod opieką Agnieszki Grobelnej-Staniszewskiej oraz organizatorzy ?Euroumbrella? z Liceum Ogólnokształcącego z Bernadetą Kowalską. Rolę sędziów pełnili uczniowie z LO: Kamil i Mateusz Smolińscy oraz Filip Półtorak. Rozegrano trzy mecze.

Gimnazjum nr 1 - Gimnazjum nr 2 0:2 (10:15, 11:15)

Gimnazjum nr - I LO Szubin1:2 (15:11, 14,16, 6:10)

I LO Szubin - Gimnazjum nr 2 0:2 (10:15, 8:15)

Najlepiej w tym roku grali uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Szubinie. Otrzyma oni puchar oraz mikołajkowe upominki z rąk dyrektora liceum. Zdecydowanie główną rolą turnieju była integracja młodzieży należącej do klubów europejskich z gminy Szubin oraz dobra zabawa. Organizatorzy planują już następne wspólne przedsięwzięcia: grę miejską i wycieczkę, równocześnie dziękują wszystkim za udział. W przyszłym roku organizatorami turnieju będzie Zespole Szkół w Szubinie.

Reprezentacja zwycięskiego Klubu "Kwiaty Europy" zagrała w składzie: Sandra Przybyszewska, Dorota Rybczyńska, Jakub Kwaśniewski, Marek Haremba, Karolina Krajewska, Marcin Frydrych, Marcin Zonenberg.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu itvszubin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%