Wiadomości

Zamknij

Wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

19:18, 21.03.2013
Skomentuj Wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzy

21 marca 2013 r. w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Obrady otworzył przewodniczący komisji Tadeusz Sobol - Starosta Nakielski, który rozpoczynając posiedzenie podziękował podinsp. Andrzejowi Cieślikowi ? obecnemu Komendantowi Miejskiemu Policji w Bydgoszczy za to, że przez wiele lat z zaangażowaniem uczestniczył w pracach zarówno Komisji Bezpieczeństwa i Porządku przy Staroście Nakielskim, jak i Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Na sali obecny był także kom. Dariusz Stoński - obecny Komendant Powiatowy Policji w Nakle nad Notecią, któremu Starosta Nakielski życzył owocnej pracy w komisji i zespole.

Realizując porządek obrad w pierwszej kolejności członkowie komisji i zespołu zajęli się oceną zagrożenia porządku publicznego związanego z występowaniem problemu alkoholizmu i narkomanii. W tym temacie informacje przedłożyli przedstawiciele gminnych komisji rozwiązywania problemów alkoholowych. Z kolei Zbigniew Kozber ? Prokurator Rejonowy w Nakle nad Notecią podkreślił, że przeciwdziałanie zjawiskom alkoholizmu i narkomanii ma ogromne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa, ponieważ są one źródłem wielu przestępstw.

Kom. Małgorzata Brola ? Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią przedstawiła informacją dot. oceny stanu porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli na terenie powiatu nakielskiego. W tym temacie głos zabrał także Roman Frąckowiak ? Komendant Straży Miejskiej w Nakle nad Notecią, który poinformował m.in. o działaniach podjętych przez Straż Miejską w Nakle nad Notecią w 2012 roku. Następnie bryg. Roman Kłos ? Komendant Powiatowy PSP w Nakle nad Notecią przedstawił informację o stanie bezpieczeństwa pożarowego na terenie powiatu, natomiast Andrzej Niedbała ? zastępca Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego przedstawił informację dot. oceny zagrożenia budowlanego na terenie powiatu.

 tekst: Dariusz Domek

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu itvszubin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%