Wiadomości

Zamknij

Zmagania w OTWP i Konkursie Plastycznym

14:33, 07.10.2014
Skomentuj Zmagania w OTWP i Konkursie Plastycznym

4 października 2014 r. w murach szubińskiego muzeum odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Przewodniczącym komisji był mł. bryg. Mariusz Mantych, dowódca JRG PSP nr 2 w Szubinie. Turniej przeprowadzony był w dwóch etapach. Pierwszym był test pisemny z 20 pytaniami, a następnie najlepsi w grupach odpowiadali na pytania. W pierwszej grupie wiekowej szkoły podstawowe, pierwsze miejsce zajęła Martyna Leppert, drugie miejsce Lidia Kulpińska, a trzecie przypadło Blance Wypych ? wszystkie uczennice ze SP w Turze. W grupie gimnazjalnej najlepszym był Klaudiusz Zdanowski, drugie miejsce zajęła Karolina Markiel, trzecie Angelika Wałkiewicz ? wszyscy z Gimnazjum w Mycielewie, wychowankowie MDP przy OSP Słonawy. W najstarszej grupie szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył Eryk Wypych z MDP przy OSP Tur, a drugie miejsce przypadło Maciejowi Janickiemu z MDP przy OSP Słonawy.

W tym samym dniu odbyło się podsumowanie Gminnych Eliminacji do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego ?Zapobiegajmy pożarom?. Na konkurs wpłynęło 165 prac plastycznych:

Grupa I przedszkola ? 13 prac

Grupa II szkoła podstawowa kl. I-III ? 93 prace

Grupa III szkołą podstawowa kl. IV-VI ? 55 prac

Grupa IV gimnazjum ? 4 prace

Jury konkursu oceniło wszystkie nadesłane prace i postanowiło wyróżnić:

Grupa I przedszkola

1 miejsce: Oliwier Bauman ? Oddział Przedszkolny SP w Turze

2 miejsce: Karolina Stefańska ? Oddział Przedszkolny SP w Turze

3 miejsce: Antonina Nowacka ? Oddział Przedszkolny SP w Turze

1 miejsce: Sonia Ataya ? SP nr 2 w Szubinie

2 miejsce: Bartosz Moraczewski ? SP w Królikowie

3 miejsce: Weronika Gorzejewska ? SP w Rynarzewie

4 miejsce: Maria Wolak ? SP w Królikowie

5 miejsce: Martyna Gurdak ? SP w Turze

1 miejsce: Maja Gnat ? SP nr 2 w Szubinie

2 miejsce: Klaudia Zielińska ? SP w Kołaczkowie

3 miejsce: Aleksandra Szczech ? SP nr 2 w Szubinie

4 miejsce: Natalia Jurek ? SP w Kołaczkowie

5 miejsce: Anna Ćwiklińska ? SP nr 2 w Szubinie

1 miejsce: Agnieszka Mruczkowska ? Gimnazjum nr 2 w Szubinie

2 miejsce: Eliza Flig ? Gimnazjum w Mycielewie

Laureaci konkursu plastycznego i OTWP będą reprezentować gminę Szubin w eliminacjach powiatowych w Nakle nad Notecią. W OTWP gminę reprezentować będą: Eryk Wypych, Klaudiusz Zdanowski, Martyna Leppert i Lidia Kulpińska. Fundatorami nagród na konkursy byli: Urząd Miejski w Szubinie, Nadleśnictwo Szubin, Bank Spółdzielczy w Szubinie.

materiał: MZS

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich  elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu itvszubin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%