Wiadomości

Zamknij

Kolizja 4 pojazdów na krajowej piątce w Nowym Świecie

19:46, 19.08.2016
Skomentuj Kolizja 4 pojazdów na krajowej piątce w Nowym Świecie

19 sierpnia 2016 roku około godz. 17:35 na drodze krajowej nr 5 w Nowym Świecie, gmina Szubin doszło do karambolu z udziałem czterech samochodów. W tył skręcającego na stację paliw samochód ciężarowy marki DAF uderzył samochód osobowy marki Peugeot 306, a w samochód osobowy uderzyła laweta marki Mercedes. Natomiast w lawetę uderzył samochód marki Audi, który nie zdążył wyhamować. W wyniku karambolu ucierpiały: kobieta i dziecko, które zostały zabrane do szpitala. Cztery osoby jadące Peugeotem, w tym dzieci zostały na miejscu przebadane przez lekarza i ratowników medycznych i nie wymagały hospitalizacji. W działaniach ratowniczych uczestniczyły dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz policjanci ze Żnina, Szubina i Nakła nad Notecią. W miejscu zdarzenia droga krajowa nr 5 była nieprzejezdna. Policjanci wyznaczyli objazd przez stację paliw.

materiał: Maciej Rejment

 

Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu itvszubin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%