2 lutego 2012 r. w Szubińskim Domu Kultury odbył się Charytatywny Bal Licealisty. Organizatorem był Samorząd Uczniowski przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego. Był to kolejny w historii szkoły bal, który zapewne na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników. Licealistom wieczór umilał zespół LUXOR , o godzinie 21.00 odbył się pokaz pirotechniczny ufundowany przez firmę Gaoo Management Sp. z o.o. Zabawa trwała do godziny 24:00.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim sponsorom i osobom, które pomogły w organizacji tej imprezy, a w szczególności :
? Zespołowi muzycznemu LUXOR z Nakła nad Notecią
? Firmie Gaoo Management Sp. z o.o. z Bydgoszczy
? Dyrekcji Szubińskiego Domu Kultury
Zebrane pieniądze zostały przekazane na zakup protezy dla Pawła Kusia z Kowalewa. Jeżeli chcieliby Państwo pomóc w zakupie protezy dla Pawła podajemy numer konta. Pamiętajmy, że łatwiej pomagać niż prosić o pomoc. 19 1020 1462 0000 7402 0231 0449
info: Samorząd I LO w Szubinie
0 0
fantastic points altogether, you simply gained a new reader. What would you suggest about your submit that you simply made some days ago? Any sure?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu itvszubin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz