Zamknij
REKLAMA

Groźny wypadek na Szubińskiej w Kcyni

09:56, 10.03.2018 | Robert Koniec
REKLAMA
Skomentuj

10 marca 2018 r.o  godzinie 3:28 kcyńska jednostka OSP została zaalarmowana do zdarzenia drogowego. Na ulicy Szubińskiej tuż przed wiaduktem ciężarówka z naczepą zjechała na lewy pas jezdni i z impetem rozbiła się tuż przed domem mieszkalnym. Wszystko to działo się na oczach innych kierowców, którzy w tym czasie przejeżdżali w tym samym miejscu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jadący w stronę Kcyni drogą wojewódzką samochód ciężarowy z naczepą tz. chłodnią wpadł w poślizg, zjechał na lewy pas jezdni i tam nastąpiło złamanie naczepy z ciągnikiem. Konsekwencją tego manewru było doszczętne rozbicie pojazdu i ogrodzenia posesji. Kierowca miał dużo szczęścia, gdyż patrząc na skalę i okoliczności wypadku mogło się to skończyć tragicznie.

[ALERT]1520672650129[/ALERT]

Pomocy na miejscu kierowcy udzielili inni kierowcy wyciągając go z kabiny kierowcy, po czym profesjonalna pomoc medyczna zapewnił Zespół Ratownictwa Medycznego z Kcyni.

Na miejscu pracowali strażacy z PSP w Szubinie, OSP w Kcyni oraz oficer operacyjny z KP PSP w Nakle n/Notecią. Okoliczności zdarzenia wyjaśniali policjanci z Komisariatu Policji w Kcyni.

Usłyszałem straszny huk, który wyrwał mnie ze snu - opowiadał nam mieszkaniec domu. Z przerażaniem wyjrzałem przez okno, ubrałem się i wyszedłem zobaczyć co się stało. Na szczęście kierowca przeżył i auto nie uderzyło w dom.

(Robert Koniec)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone