Zamknij

W szkole jak na scenie... Odrobina magii w SP Tur

08:48, 29.03.2018 | SP Tur
REKLAMA
Skomentuj

A teatr jest po to, żeby wszystko było inne niż dotąd. 27 marca 2018 roku uczniowie  SP TUR  już kolejny raz świętowali Międzynarodowy Dzień Teatru. 

Hasło przewodnie tegorocznych obchodów brzmiało: MASKI, KOSTIUMY I ARTYSTYCZNE MAKIJAŻE… NA POWAŻNIE, NA WESOŁO, Z PRZYMRUŻENIEM OKA I W KRZYWYM ZWIERCIADLE.

Tego dnia przemykały korytarzami barwne i ciekawe postacie, ubrane w kostiumy, maski, makijaże i inne rekwizyty, które ożywiały szkolną codzienność. Byli to uczniowie szkoły, którzy czynnie włączyli się w obchody. I choć teatr obecnie ma bardzo wielkich rywali: kino, telewizję, Internet, w SP Tur uczniowie uwielbiają ten dzień. Święto teatru to doskonała okazja nie tylko do promocji teatru, ale tez świetna zabawa, w której, chociaż na chwilę uczniowie są w zaczarowanym świecie i mogą poczuć tę magię.

Pomysłowość, kreatywność i zaangażowanie w święto Międzynarodowego Dnia Teatru zostały nagrodzone przez nauczycielkę języka polskiego M. Badzińską, która każdego roku zabiera uczniów w „teatralną podróż”, by promować świadome obcowanie ze sztuką.

(SP Tur)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone