Zamknij

Gminny Przegląd Tańców - ”Tanecznym krokiem przez Polskę”

17:30, 26.05.2018 | PS 3 Szubin
Skomentuj
REKLAMA

22 maja 2018 roku odbyła się kolejna edycja Gminnego Przeglądu Tańców Polskich i Regionalnych pt. „Tanecznym krokiem przez Polskę” zorganizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 3 im. Wandy Chotomskiej przy współpracy z Szubińskim Domem Kultury. Do udziału w przeglądzie zgłoszone zostały dzieci w wieku od 3 do 6 lat z placówek oświatowych gminy Szubin.

Celem konkursu było popularyzowanie tańców polskich i regionalnych, stwarzanie dzieciom możliwości zaprezentowania umiejętności tanecznych i choreograficznych. Imprezę poprowadził pan Paweł Pietroń, witając przybyłych uczestników przeglądu, panią dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie Lidię Zielińską, panią dyrektor Szubińskiego Domu Kultury Alinę Gordon oraz publiczność.

W przeglądzie wzięło udział pięć zespołów. Dwa zespoły z Samorządowego Przedszkola nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie, grupa „Muchomorki” i „Wróbelki”, dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Rynarzewie „Smerfuś II”, oraz dzieci z dwóch oddziałów przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Szubinie. Po występach dzieci, gościnnie wystąpił zespół przedszkolny „Pałuczaczki” z repertuarem tańców pałuckich pod kierunkiem pani Jolanty Storzyńskiej.

Organizatorki nagrodziły dzieci dyplomami oraz upominkami, które ufundowane były przez Radę Rodziców przy Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Szubinie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w przeglądzie w przyszłym roku.

(PS 3 Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz