Zamknij

Na 3 miesiące stracił prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

12:00, 20.01.2021 | KPP Nakło
Skomentuj
REKLAMA

O 58km/h za szybko jechał przez obszar zabudowany kierowca forda skontrolowany w podszubińskiej wsi przez patrol "drogówki". 28-latek czasowo stracił prawo jazdy i dostał wysoki mandat. Policjanci apelują do kierowców o jazdę zgodną z przepisami. Szczególnie teraz, kiedy drogi są śliskie i bardziej niebezpieczne.

Ford focus przejeżdżający przez Małe Rudy zwrócił uwagę policjantów „drogówki”, którzy w miejscowości tej kontrolowali prędkość aut. Już „na pierwszy rzut oka” widać było, że kierowca jechał przez obszar zabudowany z nadmierną prędkością, co szybko zostało potwierdzone. Ford w chwili kontroli miał na liczniku o 58 km/h więcej niż przewidują przepisy.

28-latek, który prowadził auto, za popełnione wykroczenie został ukarany 500 złotowym mandatem i policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Blankiet wróci do kierowcy po upływie 3 miesięcy.

Policjanci ponownie apelują do kierowców o rozsądek oraz przestrzeganie przepisów, szczególnie tych dotyczących ograniczeń prędkości.

Panująca aura oraz opady śniegu powodują, że drogi w wielu miejscach są niebezpieczne i tym bardziej należy zwracać uwagę na prędkość, która często bywa przyczyną wielu zdarzeń, także tych tragicznych w skutkach.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%