Zamknij

XXVII Edycja Czwartków L.A. w Szubinie rozpoczęta

08:23, 14.09.2021 | UKB Szubin
Skomentuj
REKLAMA

9 września 2021 roku na Stadionie Miejskim w Szubinie rozpoczęto XXVII Ogólnopolską Edycje Czwartków Lekkoatletycznych. Na początku zawodów uhonorowano trzy najlepsze szkoły i trzech najlepszych opiekunów pucharami poprzedniej Edycji Czwartków L.A. Wśród najlepszych okazały się: 1. SP. Królikowo, 2. SP. 1 Szubin, 3. SP. 2 Szubin.

Wśród najlepszych opiekunów 1. Daniel Lubawy, 2. Ilona Nowakowska, 3. Małgorzata Jaroch. Najlepszym puchary ufundowane przez Urząd Miejski w Szubinie wręczała Zastępca Burmistrza Szubina, Wioleta Borys Stachowiak.

Uhonorowano również finalistę Czwartków L.A w Łodzi, który zajął 6 miejsce w rzucie piłeczką w roczniku 2008, Daniela Grotkowskiego z SP 2 Szubin. Otwarcia nowej Edycji Czwartków L.A w Szubinie dokonała Wioleta Borys Stachowiak.

Wyniki pierwszego Czwartku L.A w Szubinie.

Dziewczęta rocznik 2011

60 m

  1. Anastazja Kwiatkowska SP 1 Szubin 9,71 sek.
  2. Lena Perka SP 1 Szubin 10,82 sek.
  3. Weronika Adamczyk SP Królikowo 10,91 sek.

600 m

  1. Natalia Pudłowska SP 1 Szubin 2.15,46 sek.
  2. Klaudia Jasińska SP 1 Szubin 2.32,68 sek.
  3. Maja Hofman – Kamińska SP 1 Szubin 2.39,67 sek.

Skok w dal

  1. Anastazja Kwiatkowska SP 1 Szubin 4,18 m
  2. Natalia Pudłowska SP 1 Szubin 3,40 m
  3. Klaudia Jasińska SP 1 Szubin 3,22 m

Rzut piłeczką

  1. Amelia Kazmowska SP 2 Szubin 17,50 m
  2. Kaja Habera SP 2 Szubin 16,50 m
  3. Gabriela Winiecka SP 2 Szubin 16,50 m

Chłopcy rocznik 2011

60 m

  1. Wojciech Kowalski SP 2 Szubin 10,60 sek.
  2. Ksawery Binkowski SP 1 Szubin 10,73 sek.
  3. Wiktor Fiałkowski SP 1 Szubin 10,97 sek.

300 m

  1. Filip Lipski SP 2 Szubin 61,84 sek.
  2. Krystian Lewandowski SP 2 Szubin 64,15 sek.
  3. Damian Korecki SP 2 Szubin 64,42 sek.

1000 m

  1. Jakub Zasowski SP 1 Szubin 4.18,14 sek.
  2. Tymon Broda SP 1 Szubin 4.38,47 sek.

Skok w dal

  1. Filip Kwiatkowski SP 2 Szubin 3,20 m
  2. Jakub Zasowski SP 1 Szubin 3,15 m
  3. Mikołaj Adamowski SP 1 Szubin 3,05 m

Rzut piłeczką

  1. Filip Łuczak SP 2 Szubin 27,50 m
  2. Kacper Wielgos ZSS Szubin 23,00 m
  3. Jakub Wolszlegier SP 2 Szubin 22,00 m

Dziewczęta rocznik 2010

60 m

  1. Milena Kozłowska SP Królikowo 11,04 sek.
  2. Klara Głowacka SP Tur 11,11 sek.
  3. Kalina Przybył SP Tur 11,96 sek.

300 m

  1. Adrianna Wolna SP Królikowo 64,53 sek.

600 m

  1. Lena Przybylska SP 2 Szubin 2.38,40 sek.
  2. Amelia Zagórska SP 2 Szubin 2.46,23 sek.
  3. Nadia Pawłowska SP 2 Szubin 2.51,13 sek.

Skok w dal

  1. Alicja Wypych SP Szubin 3,53 m
  2. Milena Kozłowska SP Królikowo 3,38 m
  3. Amelia Zagórska SP 2 Szubin 3,10 m

Rzut piłeczką

  1. Antonina Hoppe SP 2 Szubin 25,00 m
  2. Adrianna Wolna SP Królikowo 22,50 m
  3. Maja Koluszko SP Tur 19,00 m

Chłopcy rocznik 2010

60 m

  1. Aleks Wielgos SP 1 Szubin 10,29 sek.
  2. Michał Żaliński SP Królikowo 10,63 sek.
  3. Michał Michałek SP 1 Szubin 10,65 sek.

1000 m

  1. Aleksander Kmieć SP 1 Szubin 3.59,72 sek.

Skok w dal

  1. Mikołaj Włodarczak SP 2 Szubin 3,80 m
  2. Aleks Wielgos SP 1 Szubin 3,75 m
  3. Michał Michałek SP 1 Szubin 3,55 m

Rzut piłeczką

  1. Mariusz Sakowski SP 2 Szubin 35,00 m
  2. Aleksander Kmieć SP 1 Szubin 33,00 m
  3. Paweł Damazyn SP Królikowo 29,00 m

Dziewczęta rocznik 2009

60 m

  1. Laura Wielgos SP 1 Szubin 9,47 sek.
  2. Martyna Szypura SP Królikowo 9,75 sek.
  3. Martyna Ircha SP 1 Szubin 10,44 sek.

300 m

  1. Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 53,03 sek.

Skok w dal

  1. Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 3,90 m
  2. Martyna Szypura SP Królikowo 3,70 m
  3. Adrianna Kuczera SP 2 Szubin 2,73 m

Rzut piłeczką

  1. Martyna Ircha SP 1 Szubin 30,00 m
  2. Aleksandra Lian SP Rynarzewo 27,50 m
  3. Maja Błażejewska SP Rynarzewo 18,00 m

Chłopcy rocznik 2009

60 m

  1. Michał Gawron SP Królikowo 11,51 sek.
  2. Jakub Jabłoński SP 2 Szubin 12,18 sek.
  3. Paweł Wiekiera SP Królikowo 12,74 sek.

300 m

  1. Kacper Waliszewski SP Królikowo 63,79 sek.

Skok w dal

  1. Jakub Och SP 2 Szubin 3,55 m
  2. Kacper Waliszewski SP Królikowo 2,90 m
  3. Eryk Dziełak SP Królikowo 2,80 m

Rzut piłeczką

  1. Michał Gawron SP Królikowo 31,00 m
  2. Gracjan Maciejewski SP 2 Szubin 26,00 m
  3. Paweł Wiekiera SP Królikowo 26,00 m
(UKB Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%