Zamknij

Dwa medale dla UKB Szubin

13:12, 22.01.2018 UKB Szubin
Skomentuj

W sobotę,  20 stycznia 2018 roku w Toruniu zostały rozegrane Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego juniorów i juniorów młodszych w lekkiej atletyce. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Biegacza z Szubina wywalczyli dwa medale. Złoty medal zdobyła Jagoda Kaiser w biegu na 1000 m junior młodszy oraz srebrny medal zdobyła Aleksandra Szczech w trójskoku junior młodszy.

Na wyróżnienie zasługują również w chodzie na 3000 m w kategorii junior młodszy Anna Pardua, która uplasowała się na 5 miejscu. W rywalizacji juniorów czwarte miejsce w trójskoku zajęła Weronika Kozerewicz. Wśród młodzików najlepiej zaprezentował się Bartek Iskra, który spośród zawodników województwa kujawsko – pomorskiego i pomorskiego okazał się najlepszy zarówno w skoku w dal jak i w biegu na 60 m. Prezes UKB Szubin Kazimierz Krzywdziński dziękuje za wsparcie finansowe wyjazdu na zawody Urzędowi Miasta i Gminy w Szubinie. Opiekunem podczas zawodów był trener Marek Wochna.