Zamknij

Ferie w Białce Tatrzańskiej

13:45, 05.03.2018 | TCPP-PB
REKLAMA
Skomentuj

Zima w tym roku również dopisała w górach. Piękna Pani Zima przymroziła i posypała pudrem śnieżnym dając tyle radości naszym rodzinkom, że trudno to będzie opisać. Dwa Turnusy pod bandera Tenis Club Piter Play Piotr Błaszczyk wypoczywały rodzinnie w sprawdzonym miejscu w Białce Tatrzańskiej z dobrze znaną Kadra Instruktorska Piotra Błaszczyka. Klimat naprawdę rodzinny.

Wspaniali ludzie, dzieci, młodzież i dorośli. W tym roku bardzo muzyczni i sportowi bardzo bardzo. Gitara i ukulele już w drodze do Stolicy nart i snowboardu w Polsce dały się słyszeć oraz piękne wokale prosto z the voice of Poland. Nasz komfortowy autobus płyną do Białki w rytmie pięknych utworów. Zapowiadało się bajecznie. Jak co roku od wielu lat pojechali stali obozowicze kochający sporty zimowe i nowi nasze pierwszaczki, którzy nigdy nie mieli nart czy deski snowboardowej na nogach.

To był czas wypoczynku na sportowo z codzienną porządną porcją treningów na stoku. Wspólny entuzjazm i emocje napędzały wszystkich do korzystania z tego pięknego rodzinnego wolnego czasu na urlopie w górach. Dzień w dzień po kilka godzin na stoku zadziwiali samych siebie i kadrę instruktorską. Akumulatory nawet na chwile nie pokazywały rezerwy czy bezsilności. Wszystkich niosła jakaś tajemnicza siła atmosfery klimatu, życzliwości, miłości....jednym słowem jedna wielka piękna rodzina. Czuć było od nas i widać było na odległość, że jest to grupa pełna sympatii i naturalnego ducha z kujaw. Górale dostrzegli to od razu i dlatego traktowali nas jak swoich.

Piękne słowa uznania dla grup początkujących które zaufały kadrze instruktorskiej do tego stopnia, że powierzyli swoje życie i zdrowie i naprawdę zaufali, że nic im nie grozi nawet na samym szczycie naszego stoku. Wspaniale było obserwować jak się przełamujecie jak postępuje Wasz progres, jak nas i instruktorów górali słuchacie żeby Wasza technika narciarska czy snowboardowa była z dnia na dzień lepsza i bardziej widoczna. Gratulujemy Wam wytrzymałości i wspaniałych humorów dzięki którym naprawdę jak co roku było przecudnie.

Wypoczynek w gorących źródłach zasłużony zregenerował nas absolutnie. Kulig Doliną Białki nad pięknym potokiem Janosika zakończony kiełbaskami i szalonym powrotem przy światłach pochodni. Podziękowania dla całej Kadry. Serdecznie zapraszamy na obozy letnie do słynnego Sierakowa zaraz po zakończeniu roku szkolnego w letnie wakacje kiedy słonce będzie nas ciepło witało na 3 turnusach letnich . I turnus 23.06.2018 do 03.07.2018, II turnus 5.07.2018 do 15.07.2018, III turnus 15.08.2018 do 21.08.2018 tygodniowy dla najmłodszych dzieci i starszych również. 

(TCPP-PB)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone