12 kwietnia 2018 roku na Stadionie Miejskim w Szubinie rozpoczęto rundę wiosenną Czwartków Lekkoatletycznych. W zawodach wystartowało 284 uczestników, w tym 12 z Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie. W pierwszym Czwartku L.A. po przerwie zimowej uzyskano kilka bardzo dobrych wyników: Maria Staroń na 600 m, Oliwia Jechna na 600 m, Natalia Staśkiewicz na 300 m i w rzucie piłeczką, Agata Spychalska na 300 m oraz Monika Szurkiewicz w skoku w dal. Następne zawody odbędą się 19 i 26 kwietnia oraz 10 i 17 maja.
Oto wyniki
Dziewczęta rocznik 2007
60 m
- Maria Terlecka SP Królikowo 9,01 sek.
- Anna Winkowska SP 1 Szubin 9,26 sek.
- Amelia Rymer SP 1 Szubin 9,30 sek.
300 m
- Monika Nowak SP Rynarzewo 56,92 sek.
- Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 58,33 sek.
- Rozalia Wendland SP Rynarzewo 60,22 sek.
600 m
- Oliwia Jechna SP 1 Szubin 2.03,01 sek.
Skok w dal
- Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 3,80 m
- Oliwia Jechna SP 1 Szubin 3,62 m
- Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 3,57 m
Rzut piłeczką
- Kinga Nowicka SP Tur 22,00 m
- Martyna Czajkowska SP Rynarzewo 22,00 m
- Emilia Pilarska SP Królikowo 22,00 m
Chłopcy rocznik 2007
60 m
- Krzysztof Lubawy SP 2 Szubin 8,77 sek.
- Jakub Błażejewski SP Łabiszyn 9,44 sek.
- Bartosz Junyk SP 2 Szubin 9,59 sek.
300 m
- Maciej Sobczak SP 2 Szubin 54,66 sek.
- Igor Kolassa SP Łabiszyn 58,76 sek.
1000 m
- Jakub Lidmann SP Królikowo 4.08,84 sek.
- Miłosz Dąbrowski SP Łabiszyn 4.24,92 sek.
- Wiktor Karmowski SP Królikowo 4.50,18 sek.
Skok w dal
- Marcel Goszka SP Królikowo 3,78 m
- Jakub Lidmann SP Królikowo 3,46 m
- Marcel Michalak SP Królikowo 3,22 m
Rzut piłeczką
- Hubert Łatanik SP Królikowo 38,00 m
- Maciej Sobczak SP 2 Szubin 36,50 m
- Kacper Siekierski SP Królikowo 36,00 m
Dziewczęta rocznik 2006
60 m
- Monika Szurkiewicz SP Kołaczkowo 9,24 sek.
- Wiktoria Kużniak SP Kowalewo 9,28 sek.
- Kinga Pietrykowska SP Kowalewo 9,48 sek.
300 m
- Agata Spychalska SP Rynarzewo 47,42 sek.
- Patrycja Szatkowska SP Rynarzewo 58,08 sek.
- Nicole Rzeszut SP Łabiszyn 59,98 sek.
600 m
- Maria Staroń SP 2 Szubin 1.59,78 sek.
- Helena Paszek SP Łabiszyn 2.34,52 sek.
- Paulina Domańska SP Łabiszyn 2.38,70 sek.
Skok w dal
- Monika Szurkiewicz SP Kołaczkowo 4,32 m
- Agata Spychalska SP Rynarzewo 3,98 m
- Patrycja Szatkowska SP Rynarzewo 3,46 m
Rzut piłeczką
- Gabriela Przybylińska SP SP Łabiszyn 31,00 m
- Zofia Senska SP Tur 24,00 m
- Wiktoria Kużniak SP Kowalewo 22,50 m
Chłopcy rocznik 2006
60 m
- Antoni Nowak SP 1 Szubin 8,73 sek.
- Maciej Nowakowski SP Tur 9,00 sek.
- Igor Bączek SP Tur 9,12 sek.
300 m
- Rafał Kuczbański SP 2 Szubin 67,84 sek.
1000 m
- Radosław Siekierski SP 2 Szubin 3.29,38 sek.
- Cyprian Walkiewicz SP 2 Szubin 4.08,81 sek.
Skok w dal
- Antoni Nowak SP 1 Szubin 3,94 m
- Miłosz Kaszewski SP 2 Szubin 3,67 m
- Piotr Zgórski SP Królikowo 3,58 sek.
Rzut piłeczką
- Igor Bączek SP Tur 47,50 m
- Patryk Kliszewski SP 1 Szubin 39,00 m
- Wiktor Makarewicz SP Kowalewo 37,00 m
Dziewczęta rocznik 2005
60 m
- Weronika Nowak SP Rynarzewo 8,54 sek.
- Alicja Słoma SP Tur 8,63 sek.
- Oliwia Wielgos SP Tur 8,64 sek.
300 m
- Natalia Staśkiewicz SP 2 Szubin 46,27 sek.
- Adrianna Pawlak SP 1 Szubin 52,60 sek.
- Weronika Kamińska SP Rynarzewo 52,65 sek.
600 m
- Wiktoria Przybylska SP Łabiszyn 2.29,91 sek.
Skok w dal
- Weronika Nowak SP Rynarzewo 4,52 m
- Alicja Słoma SP Tur 4,34 m
- Zuzanna Kwaśniak SP Tur 3,88 m
Rzut piłeczką
- Natalia Staśkiewicz SP 2 Szubin 54,00 m
- Patrycja Szpotańska SP Królikowo 37,50 m
- Oliwia Wielgos SP Tur 36,00 m
Chłopcy rocznik 2005
60 m
- Hubert Kwiatkowski SP Tur 8,69 sek.
- Jakub Bogusławski SP Tur 8,99 sek.
- Wojciech Leppert SP Tur 9,17 sek.
300 m
- Ksawery Mierzwiński SP 2 Szubin 48,45 sek.
- Dawid Suliński SP Łabiszyn 51,50 sek.
1000 m
- Jakub Piechowiak SP 2 Szubin 3.21,15 sek.
- Jędrzej Kmieć SP 1 Szubin 3.41,80 sek.
- Miłosz Guzek SP Tur 3.51,56 sek.
Skok w dal
- Ksawery Mierzwiński SP 2 Szubin 4,51 m
- Jakub Piechowiak SP 2 Szubin 4,19 m
- Hubert Kwiatkowski SP Tur 4,11 m
Rzut piłeczką
- Kacper Binkowski SP 1 Szubin 54,00 m
- Miłosz Guzek SP Tur 52,50 m
- Kacper Zawicki SP Tur 42,50 m
Zespół Szkół Specjalnych w Szubinie
60 m
- Szymon Andrykowski 8,02 sek.
- Jakub Kruzel 9,10 sek.
- Martyn Chruzel 10,60 sek.
- Daniel Bojewski 10,70 sek.
- Mateusz Gąsior 11,10 sek.
- Ewa Trysko 13,20 sek.
Rzut piłeczką
- Jakub Kruzel 57,00 m
- Szymon Andrykowski 39,00 m
- Mateusz Gąsior 25,00 m
- Danie Bojewski 23,00 m
- Ewa Trysko 21,50 m
- Martyn Chruzel 14,00 m
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz