Zamknij

LKS Szubinianka Szubin - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:1

12:00, 16.04.2018 szubinianka.futbolowo.pl
Skomentuj

Do 75. minuty piłkarze Szubinianki sensacyjnie przegrywali na własnym stadionie ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski. Zdołali jednak wyrwać punkt rywalom, a wyrównującego gola w ostatnim kwadransie strzelił Robert Jurek.

V LIGA, KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - SEZON 2017/2018 - RUNDA WIOSENNA - 20. KOLEJKA - 14.04.2018 r.
SZUBINIANKA SZUBIN - ZJEDNOCZENI PIOTRKÓW KUJAWSKI 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Deręgowski 18. - asysta Kawczyński, 1:1 R. Jurek 75. - bez asysty.

SZUBINIANKA (trener Stepczyński): Pawlak - Klein, D. Chojnacki, Jaworski, Krawczyk (69. Nicoara) - Polawski (75. Stypczyński), Staszak, M. Gwit, R. Jurek, Machowski - K. Zajdlewicz.
Żółte kartki: R. Jurek, D. Chojnacki.

ZJEDNOCZENI (trener Jaroński): Lahuta - Sz. Baranowski, Sowiński, Jaroński, Kwieciński (38. Lichmański) - Deręgowski, S. Hełminiak, Kozłowski (90+1. M. Sowiński), M. Betliński (71. Kiciński) - Kawczyński, Gawroński.
Żółte kartki: Lichmański, Kawczyński, Kiciński.

SĘDZIOWAŁ: Maciej Gebler (Bydgoszcz), asystenci: Bujnicki, Thiede. OBSERWATOR K-PZPN: Roman Kostrzewski (Bydgoszcz).

Zapis relacji na żywo:

II POŁOWA
90+2' Koniec meczu, podział punktów w Szubinie.
90+1' Akcja Machowskiego - jego strzał obronił ofiarnie bramkarz piotrkowian.
90+1' Sowiński wszedł za Kozłowskiego - ostatnia zmiana w drużynie piotrkowskiej.
90' Dwie minuty doliczone.
89' Zajdlewicz uderzył wzdłuż linii bramkowej. Nikt nie zamknął tej akcji strzałem na bramkę.
88' Goście kolejny raz złapani na pozycji spalonej.
86' Kiciński faulem powstrzymał kontrę Machowskiego, za co ujrzał żółtą kartkę.
84' Z dystansu uderzył Jurek, strzał na rzut rożny sparował Lahuta.
84' Goście próbowali wyjść z kontrą, ale Kozłowski w momencie podania był na pozycji spalonej.
79' Kontra gości - strzał Kawczyńskiego został zablokowany i skuteczną interwencją w bramce popisał się Pawlak.
75' 1:1! Robert Jurek strzelcem wyrównującego gola!
75' Stypczyński za Polawskiego - zmiana w Szubiniance.
74' Żółte kartki dla Chojnackiego i Kawczyńskiego za niesportowe zachowanie.
70' Zmiana w drużynie gości: za Mateusza Betlińskiego wszedł Marcin Kiciński.
69' Za Krawczyka wszedł Nicoara.
67' Zajdlewicz zablokowany w uderzeniu. Po rożnym też bez zagrożenia bramki.
65' Gospodarze bezradni w ataku. Sędzia Gebler odgwizdał faul Polawskiego na bramkarzu.
62' Obok bramki uderzył Kozłowski.
61' Żółta kartka dla R. Jurka za faul taktyczny.
60' 0:1. Goście usilnie bronią wyniku.
55' Polawski uderzył ponad bramką.
54' Pierwsza żółta kartka dzisiejszego meczu - ukarany nią Adam Lichmański.
50' 0:1.
46' Początek drugiej części spotkania.

I POŁOWA
45+1' Koniec pierwszej połowy, 0:1.
45' Kapitalnie spisał się Kozłowski. Najpierw jego strzał został zablokowany, potem ograł dwóch obrońców gospodarzy, uderzył technicznie na bramkę Pawlaka i piłka trafiła w słupek.
44' Kontra gości, ale Kozłowski nie był w stanie zaskoczyć bramkarza, na dodatek czujnie w defensywie zachował się Klein.
40' Piłka w siatce gości, ale ten gol nie został uznany - zawodnik Szubinianki był wcześniej na pozycji spalonej.
39' Lichmański za Kwiecińskiego - pierwsza zmiana w drużynie z Piotrkowa Kujawskiego. W międzyczasie uderzał Klein, ale wprost w ręce bramkarza.
38' Jurek ładnie zagrał do Machowskiego - jego strzał obronił Lahuta.
30' Lahuta złapał piłkę po strzale Zajdlewicza. Najlepsza okazja dla gospodarzy do strzelenia wyrównującego gola.
28' Jurek uderzył z dystansu - piłka tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Lahutę.
27' Zajdlewicz przytomnie zostawił piłkę Staszakowi, ale jego uderzenie zostało zablokowane.
20' 0:1.
18' 0:1 Łukasz Deręgowski strzelcem gola dla gości, którzy wzorowo wyprowadzili kontratak.
17' Ładna akcja tria Polawski, Machowski, Staszak - ale zamiast strzału na bramkę było konstruowanie długiej akcji. Do piłki dopadł Jurek, ale uderzył obok słupka.
13' Machowski próbował przelobować bramkarza gości, ale futbolówka skozłowała tuż przed linią bramkową.
10' Kolejna groźna akcja przyjezdnych. Gawroński odegrał piłkę do Kozłowskiego, ale ten ponownie uderzył zbyt lekko i Pawlak nie miał problemów z interwencją.
8' Rzut wolny dla piotrkowian. Po niezłej centrze Baranowskiego, Gawroński uderzył obok bramki Pawlaka. Arbiter sygnalizował jednak pozycję spaloną napastnika piotrkowian.
6' W polu karnym przewrócił się K. Zajdlewicz, arbiter nie dopatrzył się przewinienia i nakazał grać dalej.
4' Kiks Chojnackiego, pierwszy strzał - uderzył Kawczyński, ale zbyt lekko by móc zaskoczyć Pawlaka.
1' Początek spotkania, od środka zaczęli gospodarze.