Zamknij

II Turniej Rekreacyjno-Sportowy dla Osób Niepełnosprawnych

08:29, 22.06.2018 | UM Szubin
REKLAMA
Skomentuj

14 czerwca 2018 roku na Stadionie Miejskim w Szubinie odbył się II Turniej Rekreacyjno-Sportowy dla Osób Niepełnosprawnych o Puchar Burmistrza Szubina.

Otwarcia Turnieju dokonali Burmistrz Szubina Artur Michalak oraz kierownik WTZ Szubin Magdalena Owczarek. Do rywalizacji o Puchar Burmistrza przystąpiły cztery jednostki: WTZ Szubin, WTZ Żnin, ŚDS Żnin i ZSS Szubin. Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach drużynowych i indywidualnych m.in. takich jak: tor przeszkód, bieg z jajkiem na czas, rzut piłką lekarską, skok w dal. W kategoriach drużynowych nagradzano trzy najlepsze jednostki. W kategorii indywidualnej dyplomy oraz nagrody otrzymywali zawodniczki i zawodnicy, którzy również osiągnęli trzy najlepsze wyniki. Dzięki zdrowej rywalizacji, przyjaznej atmosferze, zabawie oraz sponsorom , którzy w tym roku również nie zawiedli - uśmiech ani na chwilę nie znikał z twarzy uczestników.

W ogólnej klasyfikacji pierwsze miejsce i puchar Burmistrza Szubina zdobyli uczniowie Zespołu Szkól Specjalnych w Szubinie. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i słodycze, ufundowane przez sponsorów.

Organizatorzy UM Szubin i WTZ "Pelikan” Szubin, dziękują: Panu Kazimierzowi Jasińskiemu z Bydgoszczy, Prezesowi Firmy Kazar Footwear Panu Arturowi Kazienko, Panu Włodzimierzowi Siuchnińskiemu z Szubina, Pani Annie Bethke i Panu Dawidowi Sokolińskiemu z Szubina oraz Pani Agacie Pieńkowskiej  z Szubina za bezinteresowną pomoc i okazane wsparcie.

 

(UM Szubin )
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone