Zamknij

II Amatorski Duathlon Szubiński za nami

08:44, 22.06.2018 | UM Szubin
REKLAMA
Skomentuj

17 czerwca 2018 r. odbył się II Amatorski Duathlon Szubiński. Organizatorami tego wydarzenia był Urząd Miejski w Szubinie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Szubiński Klub Rowerowy oraz Szkoła Podstawowa w Kowalewie.

Uczestnicy pokonali piękną trasę biegowo-rowerową od Kowalewa, dalej drogami w kierunku Smolnik oraz Gąbina. Trasa niewątpliwie zachwycała atrakcyjnością przyrodniczą. Organizatorom zależało na tym by impreza miała charakter kameralny i by mogli w nim uczestniczyć wszyscy, niezależnie od wieku i poziomu sprawności fizycznej.

W duathlonie uczestniczyły 43 osoby. Udział był bezpłatny. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę, pamiątkowy medal. Po ukończonym duathlonie wszyscy spotkali się przy wspólnym posiłku i podzielili się swoimi wrażeniami.

Zwycięzcy II Amatorskiego Duathlonu Szubińskiego:

Kobiety:

  1. Sandra Szymczak
  2. Wioleta Borowiec
  3. Marta Zielińska

Mężczyźni:

  1. Dawid Masiakowski
  2. Mateusz Czyżewski
  3. Marcin Frydrych

Nagrody dla zwycięzców ufundowali: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, Firma Tooorus z Szubina, Studio Piramida -Tomasz Rydlewski - Szubin, Państwo Tubaccy z Szubina, Pizzeria Verona - Szubin, Bar Przy Fontannie - Szubin.

Organizatorzy dziękują sponsorom, niezastąpionym strażakom z OSP Szubin oraz policjantom z KPP Nakło za czuwanie nad bezpieczeństwem uczestników. Podziękowania również dla Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kowalewie Pana Adama Haka za pomoc w organizacji.

(UM Szubin )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone