16 kwietnia 2019 roku na Stadionie Miejskim w Szubinie odbył się drugi wiosenny Czwartek Lekko Atletyczny. I tym razem frekwencja była mała, ponieważ nadal strajkują nauczyciele i udział wzięło 58 uczestników. Kolejny Czwartek L.A. odbędzie się 25 kwietnia 2019 roku.
Wyniki drugiego Czwartku L.A.
Dziewczęta rocznik 2008
60 m
- Iga Balczerzak SP Gąsawa 10,46 sek.
300 m
- Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 61,00 sek.
- Roksana Klepka SP 2 Szubin 61,13 sek.
- Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 63,84 sek.
600 m
- Oliwia Jechna SP 1 Szubin 2.03,70 sek.
Skok w dal
- Oliwia Jechna SP 1 Szubin 3,96 m
- Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 3,13 m
- Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 3,11 m
Rzut piłeczką
- Roksana Klepka SP 2 Szubin 16,00 m
Chłopcy rocznik 2008
60 m
- Jakub Och SP 2 Szubin 11,50 sek.
- Oliwer Iskra SP Dziewierzewo 12,46 sek.
Rzut piłeczką
- Dawid Pilch SP Gąsawa 34,00 m
- Kamil Niespodziany SP Gąsawa 25,00 m
- Szymon Wiechetek SP Gąsawa 24,00 m
Dziewczęta rocznik 2007
60 m
- Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 9,45 sek.
- Martyna Niziuła SP Królikowo 9,80 sek.
- Wiktoria Godek SP 2 Szubin 10,30 sek.
300 m
- Anna Winkowska SP 1 Szubin 49,64 sek.
- Julia Schewe SP 1 Szubin 64,00 sek.
Skok w dal
- Anna Winkowska SP 1 Szubin 3,96 m
- Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 3,77 m
- Wiktoria Dutkiewicz SP 2 Szubin 3,48 m
Rzut piłeczką
- Martyna Niziuła SP Królikowo 31,50 m
- Dominika Wojtczak SP 1 Szubin 24,50 m
Chłopcy rocznik 2007
60 m
- Maciej Sobczak SP 2 Szubin 9,00 sek.
1000 m
- Miłosz Dąbrowski SP Łabiszyn 3.40,26 sek.
Rzut piłeczką
- Maciej Sobczak SP 2 Szubin 37,50 m
- Marcel Nowakowski SP Gąsawa 30,50 m
- Miłosz Dąbrowski SP Łabiszyn 30,50 m
Dziewczęta rocznik 2006
60 m
- Wiktoria Damska SP Łabiszyn 9,21 sek.
300 m
- Paulina Kulczyk Czapla Białe Błota 49,28 sek.
600 m
- Paulina Domańska SP Łabiszyn 2.17,42 sek.
Skok w dal
- Paulina Domańska SP Łabiszyn 3,03 m
Rzut piłeczką
- Aneta Orzechowska SP Gąsawa 33,50 m
Chłopcy rocznik 2006
60 m
- Mateusz Erkus SP 1 Szubin 8,92 sek.
- Jakub Adamowski SP 1 Szubin 9,20 sek.
- Adam Józefiak SP 2 Szubin 9,65 sek.
1000 m
- Cyprian Walkiewicz SP 2 Szubin 4.01,85 sek.
- Rafał Kuczbański SP 2 Szubin 4.15,84 sek.
Skok w dal
- Jakub Adamowski SP 1 Szubin 3,40 m
- Rafał Kuczbański SP 2 Szubin 3,33 m
Rzut piłeczką
- Patryk Kliszewski SP 1 Szubin 47,00 m
- Cyprian Walkiewicz SP 2 Szubin 29,50 m
- Radosław Siekierski SP 2 Szubin 28,00 m
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz