Zamknij

Pierwsze trzy miejsca dla zawodników z powiatu nakielskiego

11:13, 20.07.2019 | Piotr Szybowicz
REKLAMA
Skomentuj

W bydgoskim MDK 1 zorganizowano Wakacyjny Turniej Szachowy z udziałem 31 adeptów królewskiej gry reprezentujących kluby z 3 województw. Rywalizowano  w dwóch grupach turniejowych: turniej A (klasyfikacja mężczyzn, kobiet i juniorów), turniej B (klasyfikacja chłopców i dziewczynek). Zawody sędziował Mikołaj Włoch.


Pierwsze trzy miejsca w turnieju A zajęli mieszkańcy powiatu nakielskiego (jako ciekawostkę należy dodać, iż cała trójka jest związana z I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie). Na czele tabeli turnieju A znaleźli się: I miejscePiotr Szybowicz (Szubin), II miejsce (I miejsce w kategorii juniorów) Alan Jagodziński (Miastowice), III miejsce (II miejsce w kategorii juniorów) Olaf Jagodziński (Miastowice).

Łącznie w zawodach wystąpiło aż 8 szachistów z powiatu nakielskiego, którzy zdobyli 5 miejsc na podium w różnych kategoriach. Miejsca pozostałych graczy przedstawiają się następująco: Jerzy Białas (Smolniki) - III miejsce w grupie mężczyzn w turnieju A, Jagoda Kroczka (Zalesie) - III miejsce w grupie kobiet w turnieju A, Adam Maciejewski(Rynarzewo) - V miejsce w grupie juniorów w turnieju A, Hubert Zdralek (Samoklęski Duże) - VI miejsce w grupie juniorów w turnieju A, Adam Jagodziński (Miastowice) - VII miejsce w grupie mężczyzn w turnieju A.

Pełna lista medalistów w poszczególnych grupach: turniej A - seniorzy - I miejsce Piotr Szybowicz (UKS Szachowa Dwójka Szubin / I LO Szubin), II miejsce Jerzy Bieniak (PKS Leśny Bydgoszcz), III miejsce Jerzy Białas (UKS Szachowa Dwójka Szubin), kobiety - I miejsce Jolanta Wolak (KKSz Kraków), II miejsce Ewa Karkowska (MKS EMDEK Bydgoszcz), III miejsce Jagoda Kroczka (UKS MDK 1 Hetman Bydgoszcz / Zalesie), juniorzy - I miejsce Alan Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno / I LO Szubin / Miastowice), II miejsce Olaf Jagodziński (LKS Chrobry Gniezno / I LO Szubin / Miastowice), III miejsce Mateusz Weryho (UKS MDK 1 Hetman Bydgoszcz), turniej B - chłopcy - I miejsce Jakub Grzelak (Niemcz), II miejsce Adrian Stobierski (Bydgoszcz), III miejsce Miłosz Indykiewicz (Bydgoszcz), dziewczynki - I miejsce Ewa Gutkowska (Bydgoszcz), II miejsce Noemi Głyżewska (Bydgoszcz), III miejsce Inga Głyżewska (Bydgoszcz).


 

(Piotr Szybowicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone