Zamknij

Wioleta Borowiec oraz Jakub Kalka wygrywają w Gąsawie

13:06, 05.08.2019 UKB Szubin Aktualizacja: 17:31, 05.08.2019
Skomentuj

3 sierpnia 2019 roku w Gąsawie odbyły się 11 Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądrosyka, w których udział wzięło około 200 uczestników w biegach: młodzież 4500 m, dorośli 10000 m oraz Nordic wal king 5000 m.

W zawodach udział wzięła spora grupa zawodników z Szubina reprezentująca Uczniowski Klub Biegacza, Ognisko TKKF Instalator Pelikan oraz BBL. Pięcioro zawodników z Szubina stawało na podium.

W biegu na 4500 m w kat. do 12 lat zwyciężył Jakub Kalka z UKB Szubin przed Maciejem Sobczakiem. Wśród dziewcząt na tym samym dystansie w tej samej kategorii 2 miejsce zajęła Anna Winkowska również z UKB Szubin.

W biegu na 10000 m w kat. 30 – 39 lat zwyciężyła Wioleta Borowiec BBL Szubin, a w kat. 16 – 19 lat na tym samym dystansie 3 miejsce zajął Dominik Krzywdziński UKB Szubin.