2 września 2019 roku w Szubinie odbyło się oficjalne otwarcie XXVI Edycji Czwartków Lekko Atletycznych oraz podsumowanie XXV Edycji Czwartków L.A. Na otwarciu obecni byli Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Zastępca Burmistrza w Szubinie Wioletta Borys-Stachowiak, Członek Zarządu Powiatu Nakielskiego radny Ignacy Pogodziński, Dyrektor Wydziału Edukacji, Sportu i Rekreacji w Szubinie Janusz Nowakowski.
Otwarcia Czwartków L.A w Szubinie dokonał Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski oraz Członek Zarządu Starostwa Powiatowego w Nakle Ignacy Pogodziński. Przed rozpoczęciem zawodów dokonano wręczenia pucharów najlepszym 6 szkołom i nauczycielom z poprzedniej Edycji Czwartków L.A. Dodatkowo nagrodzono medalem, listem gratulacyjnym oraz upominkiem Natalie Staśkiewicz za zdobycie brązowego medalu w biegu na dystansie 100 m w Finale Ogólnopolskim, który odbył się w Łodzi. 10 września 2019 roku odbył się pierwszy Czwartek L.A. w którym wystartowało 166 uczestników, a w drugim Czwartku L.A. wystartowało 173 uczestników.
Organizatorami Czwartków Lekko Atletycznych w Szubinie jest Uczniowski Klub Biegacza z Szubina, Starostwo Powiatowe w Nakle oraz Urząd Miejski w Szubinie. Patronat prasowy i medialny obieli Tygodnik Pałuki ze Żnina, Radio Nakło oraz itvszubin.pl .
Nagrodzone Szkoły
- SP 2 Szubin
- SP Tur
- SP 1 Szubin
- SP Łabiszyn
- SP Rynarzewo
- SP Królikowo
Nagrodzeni Nauczyciele
- Małgorzata Jaroch SP 2 Szubin
- Maciej Kozerewicz SP Tur
- Ilona Nowakowska SP 1 Szubin
- Elżbieta Czarnecka SP Łabiszyn
- Tomasz Łączny SP Rynarzewo
- Daniel Lubawy SP Królikowo
Wyniki Czwartków L.A z 10 września 2019 roku
Dziewczyny rocznik 2009
60 m
- Laura Wielgos SP Tur 10,3 sek.
- Marta Krajewska SP Tur 11,1 sek.
- Sylwia Marmurowicz SP Królikowo 11,2 sek.
300 m
- Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 61,9 sek.
- Eliza Suplicka SP 2 Szubin 61,9 sek.
- Adrianna Drobińska SP 2 Szubin 72,0 sek.
Skok w dal
- Marta Krajewska SP Tur 3,24 m
- Laura Wielgos SP Tur 3,13 m
- Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 3,06 m
Rzut piłeczką
- Patrycja Wąsikowska SP Łabiszyn 26,00 m
- Sylwia Marmurowicz SP Królikowo 21,50 m
- Milena Kozłowska SP Królikowo 17,00 m
Chłopcy rocznik 2009
60 m
- Ksawery Bujewski SP Łabiszyn 10,5 sek.
- Paweł Damazyn SP Królikowo 11,5 sek.
- Ksawery Stołowski SP Tur 11,6 sek.
300 m
- Igor Pazderski SP Królikowo 60,0 sek.
Skok w dal
- Jakub Och SP 2 Szubin 2,93 m
- Oliwer Bauman SP Tur 2,92 m
- Tomasz Kiełczyński SP Tur 2,86 m
Rzut piłeczką
- Bartosz Kranz SP Łabiszyn 34,50 m
- Artur Nowak SP Królikowo 30,50 m
- Stanisław Terlecki SP Królikowo 30,00 m
Dziewczyny rocznik 2008
60 m
- Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 10,4 sek.
- Kinga Nowacka SP Tur 10,5 sek.
- Lena Majdan SP Rynarzewo 10,6 sek.
300 m
- Julia Domańska SP Łabiszyn 59,5 sek.
- Rozalia Wendland SP Rynarzewo 62,4 sek.
- Roksana Klepka SP 2 Szubin 66,5 sek.
600 m
- Oliwia Jechna SP 1 Szubin 2.06,6 sek.
- Monika Nowak SP Rynarzewo 2.24,1 sek.
Skok w dal
- Oliwia Jechna SP 1 Szubin 4,22 m
- Rozalia Wendland SP Rynarzewo 3,30 m
- Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 3,31 m
Rzut piłeczka
- Martyna Krall SP Tur 32,00 m
- Martyna Czajkowska SP Rynarzewo 29,00 m
- Maja Janus SP Królikowo 25,00 m
Chłopcy rocznik 2008
60 m
- Przemysław Jarocha SP Tur 10,7 sek.
- Nikodem Przybiliński SP Tur 10,8 sek.
- Dominik Lian SP Rynarzewo 10,9 sek.
300 m
- Karol Wożniak SP Łabiszyn 54,9 sek.
- Filip Biały SP Łabiszyn 57,0 sek.
Skok w dal
- Marcel Michalak SP Królikowo 3,29 m
- Przemysław Jarocha SP Tur 3,11 m
- Marcel Goszka SP Królikowo 3,10 m
Rzut piłeczką
- Witold Michalak SP Królikowo 32,00 m
- Dominik Lian SP Rynarzewo 31,50 m
- Karol Wożniak SP Łabiszyn 26,00 m
Dziewczęta rocznik 2007
60 m
- Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 9,3 sek.
- Martyna Miziuła SP Królikowo 10,1 sek.
- Karolina Skrzeszewska SP Łabiszyn 10,2 sek.
300 m
- Anna Winkowska SP 1 Szubin 48,9 sek.
- Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 53,5 sek.
- Agata Frąckiewicz SP 1 Szubin 72,8 sek.
Skok w dal
- Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 4,05 m
- Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 3,99 m
- Anna Winkowska SP 1 Szubin 3,95 m
Rzut piłeczką
- Martyna Miziuła SP Królikowo 40,00 m
- Emila Pilarska SP Królikowo 30,50 m
- Zuzanna Bączek SP Tur 25,00 m
Chłopcy rocznik 2007
300 m
- Mateusz Langer SP Królikowo 51,2 sek.
- Maciej Sobczak SP 2 Szubin 52,0 sek.
- Jakub Kmieć SP Tur 63,4 sek.
1000 m
- Jakub Kalka SP 1 Szubin 3.39,7 sek.
- Miłosz Dąbrowski SP Łabiszyn 4.25,0 sek.
Skok w dal
- Mateusz Langer SP Królikowo 4,06 m
- Jakub Kalka SP 1 Szubin 3,87 m
- Adam Bednarski SP Tur 3,42 m
Rzut piłeczką
- Hubert Łatanik SP Królikowo 48,50 m
- Maciej Sobczak SP 2 Szubin 33,00 m
- Miłosz Dąbrowski SP Łabiszyn 33,00 m
Wyniki Czwartków L.A z 12 września 2019 roku.
Dziewczęta rocznik 2009
60 m
- Laura Wielgos SP Tur 10,3 sek.
- Natasza Sobańska SP 2 Szubin 10,8 sek.
- Amelia Kruzel SP 1 Szubin 10,9 sek.
300 m
- Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 59,9 sek.
- Eliza Suplicka SP 2 Szubin 63,5 sek.
- Zuzanna Dobosiewicz SP 2 Szubin 69,8 sek.
Skok w dal
- Laura Wielgos SP Tur 3,31 m
- Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 3,15 m
- Amelia Mallek SP 2 Szubin 3,02 m
Rzut piłeczką
- Anna Nowacka SP Tur 21,50 m
- Patrycja Wąsikowska SP Łabiszyn 19,50 m
- Zuzanna Belter SP Rynarzewo 17,50 m
Chłopcy rocznik 2009
60 m
- Franciszek Chudziński SP 2 Szubin 10,6 sek.
- Jakub Och SP 2 Szubin 11,1 sek.
- Mikołaj Włodarczak SP 2 Szubin 11,2 sek.
300 m
- Ksawery Bujewski SP Łabiszyn 55,9 sek.
Skok w dal
- Franciszek Chudziński SP 2 Szubin 3,04 m
- Ksawery Stołowski SP Tur 2,89 m
- Oliwer Bauman SP Tur 2,88 m
Rzut piłeczką
- Bartosz Kranz SP Łabiszyn 36,00 m
- Stanisław Terlecki SP Królikowo 28,50 m
- Julian Adwent SP Tur 28,00 m
Dziewczęta rocznik 2008
60 m
- Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 10,0 sek.
- Laura Pichłacz SP 2 Szubin 10,2 sek.
- Maja Janus SP Królikowo 10,3 sek., Agata Pikul SP Tur 10,3 sek.
300 m
- Oliwia Jechna SP 1 Szubin 51,9 sek.
- Julia Domańska SP Łabiszyn 56,1 sek.
- Monika Nowak SP Rynarzewo 56,5 m
Skok w dal
- Oliwia Jechna SP 1 Szubin 3,52 m
- Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 3,25 m
- Monika Nowak SP Rynarzewo 3,20 m
Rzut piłeczkę
- Martyna Krall SP Tur 29,00 m
- Martyna Czajkowska SP Rynarzewo 27,00 m
- Maja Janus SP Królikowo 25,00 m
Chłopcy rocznik 2008
60 m
- Przemysław Jarocha SP Tur 10,5 sek.
- Nikodem Przybyliński SP Tur 10,6 sek.
- Dominik Lian SP Rynarzewo 10,8 sek.
300 m
- Karol Wożniak SP Łabiszyn 54,7 sek.
- Filip Biały SP Łabiszyn 56,9 sek.
- Marcel Goszka SP Królikowo 61,2 sek.
Skok w dal
- Karol Wożniak SP Łabiszyn 3,12 m
- Przemysław Jarocha SP Tur 3,07 m
- Nikodem Przybiliński SP Tur 3,02 m
Rzut Piłeczką
- Witold Michalik SP Łabiszyn 3,12 m
- Dominik Lian SP SP Rynarzewo 31,50 m
- Marcel Goszka SP Królikowo 25,00 m
Dziewczęta rocznik 2007
60 m
- Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 9,3 sek.
- Martyna Miziuła SP Królikowo 9,9 sek.
- Wiktoria Wielgos SP Tur 10,4 sek.
300 m
- Anna Winkowska SP 1 Szubin 49,0 sek.
Skok w dal
- Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 4,11 m
- Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 3,98 m
- Anna Winkowska SP 1 Szubin 3,94 m
Rzut piłeczką
- Martyna Miziuła SP Królikowo 38,00 m
- Roksana Habera SP 2 Szubin 32,00 m
- Magdalena Ustupska SP Tur 24,00 m
Chłopcy rocznik 2007
60 m
- Igor Tomiczak SP Królikowo 9,7 sek.
- Adam Bednarski SP Tur 9,8 sek.
- Jan Kubin SP Tur 9,9 sek.
300 m
- Mateusz Langer SP Królikowo 49,5 sek.
- Jakub Kalka SP 1 Szubin 50,0 sek.
- Maciej Sobczak SP 2 Szubin 53,5 sek.
1000 m
- Miłosz Dąbrowski SP Łabiszyn 4.18,8 sek.
- Jakub Kmieć SP Tur 4.23,2 sek.
Skok w dal
- Jakub Kalka SP 1 Szubin 4,06 m
- Bartłomiej Plaskaty SP 2 Szubin 3,95 m
- Mateusz Langer SP Królikowo 3,73 m
Rzut piłeczką
- Hubert Łatanik SP Królikowo 47,00 m
- Maciej Sobczak SP 2 Szubin 37,50 m
- Paweł Wojtczak SP Tur 35,00 m
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz