Zamknij

Wystartowała XXVI edycja Czwartków L.A. w Szubinie

08:39, 16.09.2019 | UKB Szubin
REKLAMA
Skomentuj

2 września 2019 roku w Szubinie odbyło się oficjalne otwarcie XXVI Edycji Czwartków Lekko Atletycznych oraz podsumowanie XXV Edycji Czwartków L.A. Na otwarciu obecni byli Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Zastępca Burmistrza w Szubinie Wioletta Borys-Stachowiak, Członek Zarządu Powiatu Nakielskiego radny Ignacy Pogodziński, Dyrektor Wydziału Edukacji, Sportu i Rekreacji w Szubinie Janusz Nowakowski.

Otwarcia Czwartków L.A w Szubinie dokonał Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski oraz Członek Zarządu Starostwa Powiatowego w Nakle Ignacy Pogodziński. Przed rozpoczęciem zawodów dokonano wręczenia pucharów najlepszym 6 szkołom i nauczycielom z poprzedniej Edycji Czwartków L.A. Dodatkowo nagrodzono medalem, listem gratulacyjnym oraz upominkiem Natalie Staśkiewicz za zdobycie brązowego medalu w biegu na dystansie 100 m w Finale Ogólnopolskim, który odbył się w Łodzi. 10 września 2019 roku odbył się pierwszy Czwartek L.A. w którym wystartowało 166 uczestników, a w drugim Czwartku L.A. wystartowało 173 uczestników.

Organizatorami Czwartków Lekko Atletycznych w Szubinie jest Uczniowski Klub Biegacza z Szubina, Starostwo Powiatowe w Nakle oraz Urząd Miejski w Szubinie. Patronat prasowy i medialny obieli Tygodnik Pałuki ze Żnina, Radio Nakło oraz itvszubin.pl .

Nagrodzone Szkoły

  1. SP 2 Szubin
  2. SP Tur
  3. SP 1 Szubin
  4. SP Łabiszyn
  5. SP Rynarzewo
  6. SP Królikowo

Nagrodzeni Nauczyciele

  1. Małgorzata Jaroch SP 2 Szubin
  2. Maciej Kozerewicz SP Tur
  3. Ilona Nowakowska SP 1 Szubin
  4. Elżbieta Czarnecka SP Łabiszyn
  5. Tomasz Łączny SP Rynarzewo
  6. Daniel Lubawy SP Królikowo

 Wyniki Czwartków L.A z 10 września 2019 roku

Dziewczyny rocznik 2009

60 m

  1. Laura Wielgos SP Tur 10,3 sek.
  2. Marta Krajewska SP Tur 11,1 sek.
  3. Sylwia Marmurowicz SP Królikowo 11,2 sek.

300 m

  1. Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 61,9 sek.
  2. Eliza Suplicka SP 2 Szubin 61,9 sek.
  3. Adrianna Drobińska SP 2 Szubin 72,0 sek.

Skok w dal

  1. Marta Krajewska SP Tur 3,24 m
  2. Laura Wielgos SP Tur 3,13 m
  3. Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 3,06 m

Rzut piłeczką

  1. Patrycja Wąsikowska SP Łabiszyn 26,00 m
  2. Sylwia Marmurowicz SP Królikowo 21,50 m
  3. Milena Kozłowska SP Królikowo 17,00 m

Chłopcy rocznik 2009

60 m

  1. Ksawery Bujewski SP Łabiszyn 10,5 sek.
  2. Paweł Damazyn SP Królikowo 11,5 sek.
  3. Ksawery Stołowski SP Tur 11,6 sek.

300 m

  1. Igor Pazderski SP Królikowo 60,0 sek.

Skok w dal

  1. Jakub Och SP 2 Szubin 2,93 m
  2. Oliwer Bauman SP Tur 2,92 m
  3. Tomasz Kiełczyński SP Tur 2,86 m

Rzut piłeczką

  1. Bartosz Kranz SP Łabiszyn 34,50 m
  2. Artur Nowak SP Królikowo 30,50 m
  3. Stanisław Terlecki SP Królikowo 30,00 m

 

Dziewczyny rocznik 2008

60 m

  1. Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 10,4 sek.
  2. Kinga Nowacka SP Tur 10,5 sek.
  3. Lena Majdan SP Rynarzewo 10,6 sek.

300 m

  1. Julia Domańska SP Łabiszyn 59,5 sek.
  2. Rozalia Wendland SP Rynarzewo 62,4 sek.
  3. Roksana Klepka SP 2 Szubin 66,5 sek.

600 m

  1. Oliwia Jechna SP 1 Szubin 2.06,6 sek.
  2. Monika Nowak SP Rynarzewo 2.24,1 sek.

Skok w dal

  1. Oliwia Jechna SP 1 Szubin 4,22 m
  2. Rozalia Wendland SP Rynarzewo 3,30 m
  3. Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 3,31 m

Rzut piłeczka

  1. Martyna Krall SP Tur 32,00 m
  2. Martyna Czajkowska SP Rynarzewo 29,00 m
  3. Maja Janus SP Królikowo 25,00 m

 

Chłopcy rocznik 2008

60 m

  1. Przemysław Jarocha SP Tur 10,7 sek.
  2. Nikodem Przybiliński SP Tur 10,8 sek.
  3. Dominik Lian SP Rynarzewo 10,9 sek.

300 m

  1. Karol Wożniak SP Łabiszyn 54,9 sek.
  2. Filip Biały SP Łabiszyn 57,0 sek.

Skok w dal

  1. Marcel Michalak SP Królikowo 3,29 m
  2. Przemysław Jarocha SP Tur 3,11 m
  3. Marcel Goszka SP Królikowo 3,10 m

Rzut piłeczką

  1. Witold Michalak SP Królikowo 32,00 m
  2. Dominik Lian SP Rynarzewo 31,50 m
  3. Karol Wożniak SP Łabiszyn 26,00 m

 

Dziewczęta rocznik 2007

60 m

  1. Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 9,3 sek.
  2. Martyna Miziuła SP Królikowo 10,1 sek.
  3. Karolina Skrzeszewska SP Łabiszyn 10,2 sek.

300 m

  1. Anna Winkowska SP 1 Szubin 48,9 sek.
  2. Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 53,5 sek.
  3. Agata Frąckiewicz SP 1 Szubin 72,8 sek.

Skok w dal

  1. Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 4,05 m
  2. Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 3,99 m
  3. Anna Winkowska SP 1 Szubin 3,95 m

Rzut piłeczką

  1. Martyna Miziuła SP Królikowo 40,00 m
  2. Emila Pilarska SP Królikowo 30,50 m
  3. Zuzanna Bączek SP Tur 25,00 m

 

Chłopcy rocznik 2007

300 m

  1. Mateusz Langer SP Królikowo 51,2 sek.
  2. Maciej Sobczak SP 2 Szubin 52,0 sek.
  3. Jakub Kmieć SP Tur 63,4 sek.

1000 m

  1. Jakub Kalka SP 1 Szubin 3.39,7 sek.
  2. Miłosz Dąbrowski SP Łabiszyn 4.25,0 sek.

Skok w dal

  1. Mateusz Langer SP Królikowo 4,06 m
  2. Jakub Kalka SP 1 Szubin 3,87 m
  3. Adam Bednarski SP Tur 3,42 m

Rzut piłeczką

  1. Hubert Łatanik SP Królikowo 48,50 m
  2. Maciej Sobczak SP 2 Szubin 33,00 m
  3. Miłosz Dąbrowski SP Łabiszyn 33,00 m

 

Wyniki Czwartków L.A z 12 września 2019 roku.

Dziewczęta rocznik 2009

60 m

  1. Laura Wielgos SP Tur 10,3 sek.
  2. Natasza Sobańska SP 2 Szubin 10,8 sek.
  3. Amelia Kruzel SP 1 Szubin 10,9 sek.

300 m

  1. Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 59,9 sek.
  2. Eliza Suplicka SP 2 Szubin 63,5 sek.
  3. Zuzanna Dobosiewicz SP 2 Szubin 69,8 sek.

Skok w dal

  1. Laura Wielgos SP Tur 3,31 m
  2. Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 3,15 m
  3. Amelia Mallek SP 2 Szubin 3,02 m

Rzut piłeczką

  1. Anna Nowacka SP Tur 21,50 m
  2. Patrycja Wąsikowska SP Łabiszyn 19,50 m
  3. Zuzanna Belter SP Rynarzewo 17,50 m

 

Chłopcy rocznik 2009

60 m

  1. Franciszek Chudziński SP 2 Szubin 10,6 sek.
  2. Jakub Och SP 2 Szubin 11,1 sek.
  3. Mikołaj Włodarczak SP 2 Szubin 11,2 sek.

300 m

  1. Ksawery Bujewski SP Łabiszyn 55,9 sek.

Skok w dal

  1. Franciszek Chudziński SP 2 Szubin 3,04 m
  2. Ksawery Stołowski SP Tur 2,89 m
  3. Oliwer Bauman SP Tur 2,88 m

Rzut piłeczką

  1. Bartosz Kranz SP Łabiszyn 36,00 m
  2. Stanisław Terlecki SP Królikowo 28,50 m
  3. Julian Adwent SP Tur 28,00 m

Dziewczęta rocznik 2008

60 m

  1. Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 10,0 sek.
  2. Laura Pichłacz SP 2 Szubin 10,2 sek.
  3. Maja Janus SP Królikowo 10,3 sek., Agata Pikul SP Tur 10,3 sek.

300 m

  1. Oliwia Jechna SP 1 Szubin 51,9 sek.
  2. Julia Domańska SP Łabiszyn 56,1 sek.
  3. Monika Nowak SP Rynarzewo 56,5 m

Skok w dal

  1. Oliwia Jechna SP 1 Szubin 3,52 m
  2. Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 3,25 m
  3. Monika Nowak SP Rynarzewo 3,20 m

Rzut piłeczkę

  1. Martyna Krall SP Tur 29,00 m
  2. Martyna Czajkowska SP Rynarzewo 27,00 m
  3. Maja Janus SP Królikowo 25,00 m

Chłopcy rocznik 2008

60 m

  1. Przemysław Jarocha SP Tur 10,5 sek.
  2. Nikodem Przybyliński SP Tur 10,6 sek.
  3. Dominik Lian SP Rynarzewo 10,8 sek.

300 m

  1. Karol Wożniak SP Łabiszyn 54,7 sek.
  2. Filip Biały SP Łabiszyn 56,9 sek.
  3. Marcel Goszka SP Królikowo 61,2 sek.

Skok w dal

  1. Karol Wożniak SP Łabiszyn 3,12 m
  2. Przemysław Jarocha SP Tur 3,07 m
  3. Nikodem Przybiliński SP Tur 3,02 m

Rzut Piłeczką

  1. Witold Michalik SP Łabiszyn 3,12 m
  2. Dominik Lian SP SP Rynarzewo 31,50 m
  3. Marcel Goszka SP Królikowo 25,00 m

 

Dziewczęta rocznik 2007

 

60 m

  1. Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 9,3 sek.
  2. Martyna Miziuła SP Królikowo 9,9 sek.
  3. Wiktoria Wielgos SP Tur 10,4 sek.

300 m

  1. Anna Winkowska SP 1 Szubin 49,0 sek.

Skok w dal

  1. Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 4,11 m
  2. Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 3,98 m
  3. Anna Winkowska SP 1 Szubin 3,94 m

Rzut piłeczką

  1. Martyna Miziuła SP Królikowo 38,00 m
  2. Roksana Habera SP 2 Szubin 32,00 m
  3. Magdalena Ustupska SP Tur 24,00 m

 

Chłopcy rocznik 2007

60 m

  1. Igor Tomiczak SP Królikowo 9,7 sek.
  2. Adam Bednarski SP Tur 9,8 sek.
  3. Jan Kubin SP Tur 9,9 sek.

300 m

  1. Mateusz Langer SP Królikowo 49,5 sek.
  2. Jakub Kalka SP 1 Szubin 50,0 sek.
  3. Maciej Sobczak SP 2 Szubin 53,5 sek.

1000 m

  1. Miłosz Dąbrowski SP Łabiszyn 4.18,8 sek.
  2. Jakub Kmieć SP Tur 4.23,2 sek.

Skok w dal

  1. Jakub Kalka SP 1 Szubin 4,06 m
  2. Bartłomiej Plaskaty SP 2 Szubin 3,95 m
  3. Mateusz Langer SP Królikowo 3,73 m

Rzut piłeczką

  1. Hubert Łatanik SP Królikowo 47,00 m
  2. Maciej Sobczak SP 2 Szubin 37,50 m
  3. Paweł Wojtczak SP Tur 35,00 m

 

REKLAMA
(UKB Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone