Zamknij

Szymon Przybylski wicemistrzem Polski Juniorów !!!

08:23, 07.03.2020 | Judo Szubin
Skomentuj
REKLAMA

Na odbywających się 6 marca 2020 roku  Mistrzostwach Polski juniorów i juniorek w Trzebnicy Szymon Przybylski zajął 2 miejsce, zostając wicemistrzem Polski w kat. 66 kg. Szymon stoczył 5 walk, z czego 4 wygrał przed czasem w rewelacyjnym stylu. Pokonał w walkach eliminacyjnych min.mistrza Pucharu Polski Szymona Szymańskiego z klubu "Judo Józefów". Nasz zawodnik uległ dopiero w finałowej walce Michałowi Kowalczykowi z "Ryś" Warszawa.

Mateusz Wiśniewski aktualnie zawodnik Gwardii Bydgoszcz , który od dłuższego czasu ćwiczy w naszym Dojo i którego do zawodów przygotował również nasz trener wywalczył brązowy medal, kat. 55 kg.

Szymon Przybylski jest najdłużej trenującym zawodnikiem w naszym klubie. Rozpoczął treningi 6 września 2007 roku mając zaledwie 6,5 roku. Droga do zwycięstwa była długa i trudna. Wiele lat ciężkich treningów, kontuzji i często zniechęcających porażek. Porażek, które następowały pomimo bardzo dobrze opanowanej techniki i wielkiego zaangażowania na zajęciach. Drogę która wiodła przez półroczną przygodę z brazylijskim jiu-jitsu oraz szukanie innych alternatyw życiowych. Na szczęście trener Sławomir Frączek nigdy nie rezygnuje z żadnego zawodnika i w każdym widzi potencjał oraz możliwości. Zaangażowanie i umiejętności trenera Sławomira Frączka połączone z pracą Szymona przyniosły efekty. Efekty które są wielkim osobistym sukcesem naszego Trenera. Po 15 latach trenowania judo Szymon Przybylski został wicemistrzem Polski. Zawsze obecny i ćwiczący na treningach, zawsze chętny do pomocy młodszym kolegom i koleżankom z klubu, sympatyczny i uśmiechnięty - wreszcie ZWYCIĘSKI !!!

Szymonie i trenerze Sławku GRATULUJEMY wspólnego sukcesu i bardzo się cieszymy !!!

(Judo Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz