Zamknij

Brązowy medal Natalii Staśkiewicz w skoku w dal

20:58, 17.09.2020 UKB Szubin Aktualizacja: 21:20, 17.09.2020
Skomentuj

12 września 2020 roku w Włocławku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce, w których udział wzięło trzech zawodników Uczniowskiego Klubu Biegacza z Szubina wraz z trenerką Sandrą Pawlak. Start zawodników UKB Szubin można uznać za udany, którzy zdobyli 5 pkt. do Współzawodnictwa Sportowego Młodzieży prowadzonego przez Ministerstwo Sportu.

Największy sukces odniosła podopieczna Sandry Pawlak zawodniczka Natalia Staśkiewicz zdobywając brązowy medal w skoku w dal z rekordem życiowym 4,80 m (2 pkt.) oraz czwarte miejsce w biegu na dystansie 100 m z czasem 13,27 sek. (1 pkt.). Jędrzej Kmieć zajął piąte miejsce w biegu na dystansie 1000 m z czasem 2.53,46 sek. (1 pkt.) oraz Mateusz Echaust zajął dziewiąte miejsce w biegu na dystansie 300 m z czasem 44,76 sek. rekord życiowy (1 pkt.). Obaj zawodnicy są prowadzeni przez Mateusza Smolińskiego.