Zamknij

UKB Szubin na obozie sportowym w Zakopanem

19:36, 15.01.2021 | UKB Szubin
Skomentuj
REKLAMA

Tradycyjnie jak co roku w dniach 3 -11 stycznia 2021 roku zawodnicy Uczniowskiego Klubu Biegacza z Szubina przebywali na Obozie Sportowym w Zakopanem.

Zawodnicy pod wodzą trenerów Małgorzaty Jaroch i Tadeusza Brzykcy przygotowywali się do sezonu halowego i letniego. Głównym celem obozu było przygotowanie zawodników pod względem wytrzymałości oraz sprawności podczas ćwiczeń. Zawodnicy biegali po terenie płaskim oraz wykonywali podbiegi pod górę.

W związku zaostrzeniem epidemicznym, młodzież nie mogła korzystać z dodatkowych zajęć jak odnowa biologiczna na basenie w Bukowinie Tatrzańskiej. Nie mogli również biegać dłuższych dystansów na przykład do Murowańca czy Hali Kondratowej z powodu zagrożenia lawinowego. Zajęcia treningowe odbywały się dwa razy dziennie.

Przed południem trening dłuższy, a po południu trening był połączony z ćwiczeniami i zabawą na śniegu. Wyżej wymieniony Obóz Sportowy odbył się przy pomocy finansowej Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szubinie oraz rodziców.

Kierownikiem Obozu był Prezes UKB Szubin Kazimierz Krzywdziński.

(UKB Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%