Zamknij

Polsko, Ty zawsze wiernych miałaś synów! - wieczornica

10.14, 17.11.2021 .
Skomentuj
REKLAMA

W środę, 10 listopada w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbyła się wieczornica patriotyczna. W imieniu przewodniczącej Rady Miejskiej Anny Kijowskiej i Burmistrza Szubina Mariusza Piotrkowskiego zebranych powitała dr Kamila Czechowska. Następnie odbyła się wieczornica patriotyczna pt. Polsko, Ty zawsze wiernych miałaś synów! Na scenie w muzeum zaprezentowała się młodzież Szkoły Podstawowej im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie.

Występujących przygotowali nauczyciele Barbara Wiencelewska-Cyranowicz, Hubert Stręk, Andrzej Wesół i dyrektor Ewelina Marczak. O dekorację sceny zadbały Katarzyna Biskup, Ewa Dydyszko, Irena Kobylarz, Magdalena Kozłowska, Bernadeta Piniarska. Występ został nagrodzony owacyjnymi brawami. W wieczornicy wzięli udział m.in. duchowni, radni rady miejskiej i rady gminy, urzędnicy, prezesi organizacji społecznych, harcerze, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych wraz z nauczycielami i młodzieżom.

Za występ młodzieży i opiekunom podziękował burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, który zaprosił zebranych do uczestniczenia w dalszych obchodach Święta Niepodległości.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%