Zamknij

SzuFLA II edycja Szubińskiego Festiwalu Lekkiego Absurdu [FILM]

06:21, 06.03.2019 | MR
Skomentuj
REKLAMA

2 marca 2019 r. na deskach sceny Szubińskiego Domu Kultury odbyła się II edycja Szubińskiego Festiwalu Lekkiego Absurdu „SzuFLA”. Wydarzenie zorganizował ponownie Szubiński Dom Kultury wraz z Agencją Artystyczną „START” i Gniewomirem Piekarskim. Nie zabrakło także wsparcia od Pizzerii Verona w Szubinie i patronów medialnych: Radia Żnin FM, Radia Nakło, itvszubin.pl, szubin24.pl i Tygodnika Lokalnego Pałuki.

Sobotniego wieczoru wystąpiły 4 formacje Festiwalowe. Zmagania o uznanie publiczności rozpoczął Klub Szyderców Bis z Poznania, następnie zaprezentowała się Paulina Potocka z Białegostoku. Trzeci artysta przyjechał ze Świebodzina, był to Krzysztof Kamyszek. Ostatni na scenie wystąpił poznański kabaret Nie Do Pary .

[WIDEO]250[/WIDEO]

Po wszystkich występach nastąpiło głosowanie publiczności na najlepszy ich zdaniem Kabaret. W trakcie liczenia głosów z godzinnym programem wystąpił dobrze znany na polskich scenach kabaret Łowcy.B. Artyści pozwolili sobie w skeczu o czerwonym kapturku dać publiczności możliwość decydowania o przebiegu wydarzeń poprzez korzystanie ze specjalnej aplikacji.

Na zakończenie wieczoru przyszedł czas przedstawienia wyników głosowania i wręczenia nagród:
I miejsce – Krzysztof Kamyszek
II miejsce – Paulina Potocka
III miejsce – Kabaret Nie Do Pary
IV miejsce – Klub Szyderców Bis

Ponadto nagrodą osobowości Festiwalu uhonorowano Paulinę Potocką.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz